Нещодавно в Державному університеті інформаційно–комунікаційних технологій 700 першокурсників урочисто прийняли до лав студентства, вручивши їм символічний ключ до знань та студентський квиток. Щоб стати студентами ДУІКТ, вони пройшли серйозний відбір, адже конкурс на найпрестижніші факультети становив до 10 осіб на місце.
І це не дивно, адже університет, удостоєний звання «Лідер сучасної освіти», є провідним навчальним закладом у сфері телекомунікацій та інформатизації. А випускники університету працюють у найпотужніших підприємствах галузі зв’язку, відомих телекомунікаційних компаніях.
Урочисте свято відкрив ректор університету, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Кривуца. Він щиро привітав студентів, їхніх батьків та гостей, зачитав привітання Міністерcтва освіти і науки України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки, Верховного Суду України.
Студентів вітали перший заступник директора Держдепартаменту з питань зв’язку та інформатизації Мінтрансзв’язку України П. Яцук, представник компанії UDEC Г. Бойко та інші.
Серед головних здобутків університету — перехід до Болонської системи, інформатизація навчання (ДУІКТ має свою комп’ютерну мережу та електронну бібліотеку). В університеті створено комп’ютерний центр поглибленого вивчення іноземних мов, діє центр дистанційного навчання.
За сприяння компанії ZTE (Китай) у ДУІКТ організовано Центр високих інфокомунікаційних технологій, де є мобільні платформи третього покоління (3 G); широкосмугові системи радіодоступу WiMAX; сучасні системи цифрового телебачення. За сприяння компанії МТС (колишня UMC) в університеті створено спеціалізований комп’ютерний клас, де студенти поглиблено вивчають курс «Сучасні та перспективні стільникові мережі зв’язку».
Разом із фахівцями підприємства «Квант–Ефір» на основі сучасних технологій з обробки, транспортування та передачі цифрових сигналів систем цифрового ефірного телебачення стандарту DVB–T розгорнуто навчально–технічну базу.
Плідно розвивається співробітництво університету з іншими підприємствами та компаніями, що ефективно впливає на наукову діяльність, підготовку фахівців телекомунікацій нової генерації.