10.08.2007

Теніс

Другий раунд турніру серії WTA в Лос-Анджелесі подолала одна з двох українок, що залишилися в основній сітці. Катерина Бондаренко приємно здивувала перемогою над восьмим номером посіву — росіянкою Дінарою Сафіною — 6:2, 7:5, а от Юліана Федак поступилася голландці Міхаелі Країчек — 4:6, 3:6.

Футбол

Пітерський «Зеніт» вийшов до чвертьфіналу Кубка Росії, розтрощивши на своєму полі московське «Динамо» з космічним рахунком — 9:3. Таким чином команда Діка Адвоката реваншувалася за суботню поразку від динамівців у прем'єр-лізі. Капітан господарів Анатолій Тимощук відзначився хет-триком, реалізувавши в першому таймі два 11-метрові.

* * *

Товариські матчі. «Реал» (Іспанія) — «Белененсеш» (Португалія) — 1:0 (Рауль, 90), «Гленторан» (Північна Ірландія) — «Манчестер юн.» (Англія) — 0:3, «Лаціо» (Італія) — «Панатинаїкос» (Греція) — 2:1, «Олімпіакос» (Греція) — «Осасуна» (Іспанія) — 1:2.

Велоспорт

Черговий допінг-скандал торкнувся ще одного провідного гонщика казахстанської команди «Астана». Слідом за Олександром Винокуровим на застосуванні забороненого методу переливання крові спіймали Андрія Кашечкіна. Аналізи в гонщика взяли першого серпня — уже після «Тур де Франс». Казахстанцю загрожує дворічна дискваліфікація та штраф у розмірі річної зарплатні.