31.05.2007

Шахи

Жінки. Командний чемпіонат світу (Єкатеринбург, Росія). 9-й тур: Україна — В'єтнам — 3,5:0,5.

Підсумкове становище: Китай — 17 очок, Росія — 15, Україна — 14, Грузія — 11, Польща — 9, В'єтнам, Німеччина — по 8, Вірменія — по 5, Чехія — 3, Ботсвана — 0.

Українська збірна у складі Катерини Лагно, Інни Гапоненко, Тетяни Василевич, Анни Ушеніної та Оксани Возовик здобула бронзові медалі першого командного чемпіонату світу серед жінок.

* * *

В Елісті (Росія) тривають матчі претендентів на звання чемпіона світу ФІДЕ. Серед 16 учасників «плей-оф» — і українець Руслан Пономарьов. В 1/8 фіналу йому протистоїть росіянин Сергій Рублевський. Позавчора в третьому турі він переміг Руслана чорними фігурами і вийшов уперед — 2:1.

Легка атлетика

На етапі «Гран-прі» в Хенгело (Голландія) в активі українських легкоатлетів одна медаль. Ольга Колошко здобула «срібло» у стрибках у висоту з результатом 1,90 м. На 3 см вище стрибнула бельгійка Хеллебо.

Фехтування

Збірна українських шаблісток стала другою на етапі Кубка світу в Ханої (В'єтнам). У півфіналі наші дівчата лише на одне очко «перекололи» команду США — 45:44, а у вирішальному матчі поступилися француженкам — 35:45.

Чоловіки-шаблісти на аналогічному турнірі у Мариді (Іспанія) у фіналі програли також команді Франції, і також — 35:45.

Гімнастика

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у Москві бронзовим призером змагань у вправах на брусах став українець Роман Зозуля. Його результат — 15,450 бала. Перше місце виграв француз Кучера (16,200), «срібло» — у словенця Петковшека (16,100).

Велоспорт

Супербагатоденка «Джиро д'Італія». 16-й етап (189 км). 1. Гарцеллі (Італія, «Аква е Сапоне») — 5:34.07. 2. Мангель (Франція, «Превоянс») — +1.01. 3. Серрано (Італія, «Тінькофф. Кредитні системи») — +1.01... 20. Кривцов — + 8.10... 61. Густов — +8.10... 76. Білека (всі — Україна) — +8.10...

Загальний залік: 1. Ді Лука (Італія, «Ліквігас») — 73:43.12. 2. Маццолені (Італія, «Астана») — +1.51. 3. Шлек (Люксембург, CSC) — +2.56... 55. Білека («Діскавері ченнел») — +1:17.58... 75. Кривцов («AG2r Превоянс») — +1:39.00... 79. Густов (CSC) — +1:42.44...

Баскетбол

НБА. «Плей-оф». НБА. Фінали конференцій (серії до чотирьох перемог). Схід: «Клівленд» — «Детройт» — 91:87 (серія — 2:2).