Проти бандитського лому нема прийому?

Проти бандитського лому нема прийому?

Двоє відомих чернігівських спортсменів та тренер стали жертвами бандитського нападу. З ножовими пораненнями та розбитими головами вони були доставлені до однієї з міських лікарень. Напад на дворазового чемпіона світу з кікбоксингу, майстра спорту Романа Власенка, заслуженого тренера України Андрія Кужельного та майстра спорту з боротьби Руслана Гудиліна стався ще 11 квітня в одному з чернігівських спортзалів під час вечірнього тренування. Втім повідомити про цю резонансну подію вони вирішили лише зараз.

Спіймався, котрий ховався

Спіймався, котрий ховався

Вісім років тому в Ніжині на вулиці Прилуцькiй, поблизу залізничної станції, крадій холоднокровно зарізав чоловіка та двох жінок. А щоб жертви більше мучилися, ще й посипав їхні рани сіллю. Довгі роки таємниця цього вбивства залишалася нерозгаданою, та все ж над убивцею почався суд.

Сестра замовила брата,

Сестра замовила брата,

У полі, неподалік села Гелетинці Хмельницького району, було виявлено обгорілий труп чоловіка з рештками одягу. Сім ножових поранень на тілі та зв'язані за спиною руки свідчили про насильницьку смерть нещасного. Оглядаючи тіло, експерти зафіксували ознаки муміфікації, що дозволило зробити припущення: труп перебуває тут тривалий час.

Всі статті рубрики