29 медалей. На зимових Паралімпійських іграх збірна України одразу опинилась серед лідерів
Українська паралімпійська збірна має яскраву історію успішних виступів на зимових Паралімпійських іграх. >>
Президент України Віктор Ющенко очолив організаційний комітет із підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року. До складу комітету увійшли глава секретаріату Президента Віктор Балога, президент НОК Сергій Бубка, президент ПФЛ Равіль Сафіуллін, президент ФФУ Григорій Суркіс, боксер Віталій Кличко, народні депутати Рінат Ахметов, Микола Томенко, Олександр Волков (колишній баскетболіст), глава Нацбанку Михайло Стельмах, керівники «Дніпра» й донецького «Металурга» Ігор Коломойський та Сергій Тарута, капітан збірної України Андрій Шевченко.
Президент доручив Кабінету Міністрів створити допоміжний орган із підготовки та проведення Євро-2012, подати у двомісячний термін на розгляд оргкомітету план заходів на 2008-2012 роки і забезпечити їхнє фінансування.
Уже третя тренерська відставка цієї весни серед команд вищої ліги відбулася у Львові. Президент ФК «Карпати» Петро Димінський звільнив з посади Олександра Іщенка. У минулому турі галичани поступилися на своєму полі сімферопольській «Таврії».
Українка Ганна Безсонова посіла друге місце в абсолютній першості на етапі Гран-прі в іспанському місті Марбелья. Киянка набрала 71,275 бала, трохи поступившись переможниці — росіянці Аліні Кабаєвій (72,400). Друга наша співвітчизниця Наталка Годунко опинилася на шостій позиції (69,575). Крім того, Безсонова була другою в окремих вправах зі скакалкою, булавами й стрічкою.
Товариські матчі. Латвія — Данія — 5:2, Словаччина — Білорусь — 1:2, Фінляндія — Канада — 4:2, Росія — Австрія — 4:3 (за 6 хвилин до кінця росіяни програвали 2:3).
На турнірі серії WTA в Будапешті з призовим фондом 175 тис. доларів українка Юлія Бейгельзімер та Ольга Савчук вийшли до другого кола одиночного розряду, обігравши на старті, відповідно, білоруську тенісистку Тетяну Пучек (7:6, 6:4) та чешку Люціе Градецьку (6:0, 6:3). У парному розряді наш дует Капшай/Коритцева здолав угорок Губаші/Надь — 6:4, 6:4.
Українська паралімпійська збірна має яскраву історію успішних виступів на зимових Паралімпійських іграх. >>
Після короткого лютневого розігріву в березні життя вітчизняного футболу набере максимальних обертів. >>
На трасі Альберт-Парк у Мельбурні закінчилася гонка Гран-прі Австралії — першого етапу сезону 2026 Формули-1. >>
Максим Кривенко – радник міністра молоді та спорту – став першим українцем, який за тиждень подолав сім офіційних марафонів на семи континентах. >>
У спринті на 7,5 км українець Тарас Радь виграв золоту медаль Паралімпійських ігор 2026, що проходять в італійських Мілані та Кортіна-д'Ампеццо. >>
Із приходом весни напружена пора починається у вітчизняному хокеї. >>