Маю, але тільки для себе...

Маю, але тільки для себе...

На вчорашньому засіданні уряду перший віце-прем'єр-міністр Микола Азаров знову сильно здивував. Скромно вмостившись на краєчку добротного крісла Прем'єра (сам Віктор Янукович у цей час перебував у Москві на похороні Бориса Єльцина. — Авт.), Микола Янович нахилився до мікрофона і тихенько, плутаючись у наголосах та вимові підступних українських слів, на одному подиху прочитав заготовлені для нього півтори сторінки тексту.
Короткий спіч Азарова викликав більше запитань, ніж відповідей. Про економічний колапс, яким Микола Янович лякає свій народ iз початку квітня, ми не почули жодного слова. Натомість виявилося, що грандіозні успіхи уряду дозволять підняти рівень життя пересічного прихильника Партії регіонів до космічних висот. Означати це може тільки одне — коаліція готова до виборів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У шию гнати таку Генпрокуратуру!

У шию гнати таку Генпрокуратуру!

Учора численні пікети відбулися також під стінами Генпрокуратури. З самого ранку вулицю Різницьку зайняли кілька тисяч прихильників опозиції, тож «антикризовій» коаліції довелося пожежними темпами перекидати сюди хоча б удвічі меншу кількість своїх фанів. Для збалансування. Воно й зрозуміло.

Всі статті рубрики