17.04.2007
Легка атлетика

Українець Олександр Кузін сенсаційно виграв марафонський забіг (42,195 км) в австрійському місті Лінц. Несподіванкою стала не лише перемога 32-річного Кузіна, а і його час — 2 год. 7 хв. 33 сек., що наразі є другим результатом сезону у світі. Водночас показник Олександра 18 секундами поступається рекорду України.

Ще один наш земляк, В'ячеслав Приходько, який мешкає в Австрії, другий рік поспіль зайняв на марафоні в Лінці «бронзову» сходинку п'єдесталу. На другу позицію між українцями продерся кенієць Іток Бенджамін, котрий програв Кузіну більше чотирьох хвилин.

Волейбол

За тур до завершення чоловічої першості харківський «Локомотив» фактично гарантував собі золоті медалі. Для оформлення першого місця «залізничникам» достатньо виграти один із трьох матчів останнього туру, що відбудеться в Черкасах. Маріупольська «Азовсталь», попри три поразки в Харкові, оформила собі бронзові нагороди.

Українська суперліга. Чоловіки. За 1—4-те місця. 3-й тур (Харків). «Азовсталь» — «Азот» — 0:3, «Локомотив» (Х) — «Кримсода» — 3:0, «Локомотив» (Х) — «Азовсталь» — 3:0, «Азовсталь» — «Кримсода» — 0:3, «Азот» — «Локомотив» (Х) — 0:3, «Азот» — «Кримсода» — 3:0.

Турнірне становище: «Локомотив» (Х) — 67, «Азот-Спартак» — 64, «Азовсталь» — 60, «Кримсода» — 53.

* * *

Жінки. За 1—4-те місця. 3-й тур (Запоріжжя). «Орбіта» — «Джинестра» — 1:3, «Круг» — «Галичанка» — 3:1, «Джинестра» — «Галичанка» — 1:3, «Круг» — «Орбіта» — 2:3, «Джинестра» — «Круг» — 3:1, «Орбіта» — «Галичанка» — 3:1.

Турнірне становище: «Круг» — 68, «Джинестра» — 59, «Орбіта-Університет» — 58, «Галичанка» — 55.

Теніс

Турнір серії WTA в Чарльстоні (США). Призовий фонд — 1,340 млн. доларів. Фінал: Янкович (Сербія, 2) — Сафіна (Росія, 4) — 6:2, 6:2.