АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 17 по 23 червня
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Скидається на те, що незабаром фанатичне захоплення Тома Круза сайєнтологією створюватиме проблеми не лише його близьким, а й самій кінозірці. Втім Круз сам у цьому й винен. Адже з кожним роком його сектантський фанатизм стає дедалі нетерпимішим, а ставлення до актора з боку режисерів і продюсерів, відповідно, обережнішим.
Останній скандал навколо релігійних уподобань Круза спалахнув наприкінці минулого тижня. Том підписав контракт на зйомки у фільмі, сюжет якого грунтується на реальній історії змови, що мала на меті вбити Адольфа Гітлера в розпал II світової війни. Голлівудському красеню мала дістатися головна роль — полковника Клауса Шенка фон Стауффенберга, офіцера вермахту й учасника змови.
Круз, до речі, спершу вагався, але знімальна група вмовила його на зйомки. А родичі Стауффенберга — одного з найвідоміших антинацистських героїв Німеччини — одразу гучно заявили свій протест. На їхню думку, не можна допускати Круза до роботи в цьому фільмі, оскільки його участь стане для німців пропагандою небезпечного вчення сайєнтології, що поглинає слабких людей. У Німеччині секту, яку так шанує Том Круз, вважають чимось на кшталт нашого колишнього «Білого братства».
Скептично ставляться до участі Круза в цьому фільмі й кінокритики — вони вважають, що втілити образ аристократа, патріота й німця в одній особі американцеві не під силу. Але самому акторові, здається, начхати на протести: він уже готується до зйомок, які розпочнуться влітку. А поки ще є вільний час, намагається перетягти до своєї секти ще парочку знаменитостей. Як повідомляє тижневик US Weekly, Том умовляє влитися в лави сайєнтологів своїх нових друзів — футболiста Девіда Бекхема та його дружину Вікторію.
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Ви помічали, що коли їдеш за кермом, то завжди той, хто їде швидше за вас — козел, а хто повільніше — якийсь придурок? >>
Цієї неділі у центрі Львова відбувся «ЛьвівПрайд 2026», присвячений, за словами його організаторів, правовому визнанню ЛГБТІК+ спільноти, євроінтеграційним зобов’язанням України та обговоренню ризиків нової редакції Цивільного кодексу. >>
Свого часу «УМ» писала про заручини відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка та його обраниці Катерини Воскресенської. >>
Першим у світі доларовим трильйонером став епатажний американський підприємець Ілон Маск. >>
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>