Пельмені з біолабораторії

Пельмені з біолабораторії

Ми навіть не підозрюємо, що майже щодня, можливо, споживаємо генетично модифіковані продукти. Iнформація про «мутантів» не міститься на етикетках продуктів, тим бiльше, що це нiби «санкцiонується» вiдсутнiстю відповідного законодавства. А без нього боротися за права споживача — дуже важко.

Шишки — це не тільки цінне насіння...

Шишки — це не тільки цінне насіння...

Наприкінці кожної зими лісівники виходять «на промисел» — збирати соснові шишки. Активно допомагає й місцеве населення, для якого робота в лісі стає непоганим сезонним заробітком. Помічник лісничого Руськополянського лісництва Володимир Фіалковський каже, що шишки збирають тільки з елітних дерев, котрі ростуть на спеціально заснованих для цього плантаціях.

Всесвіт одного села

Всесвіт одного села

Нині, здається, не знайти населеного пункту, де б місцеві ентузіасти не намагалися системно викласти його історію. Рiк у рік люди збирають матеріали, записують спогади односельців та місцеві легенди, працюють в архівах, контактують з тими, хто давно виїхав жити до інших країв. На Вінниччині подібних нарисів з'явилися вже десятки, не один рік група фахових істориків працює над комплексним дослідженням про минуле обласного центру, але фундаментальне видання, яке підготували в Соколівці Крижопільського району, може стати предметом заздрощів для багатьох колег.

Всі статті рубрики