Ламані срібники не пропонувати

Ламані срібники не пропонувати

Приводом для вчорашніх демаршів у ВР стало спільне засідання фракцій «Нашої України» та Блоку Тимошенко за участю Віктора Ющенка, яке відбулося напередодні. Лідери двох опозиційних сил в секретаріаті Президента підписали заяву про спільні дії, де містяться вимоги «НУ» та БЮТ до правлячої коаліції.

Нема Ради з тією опозицією

Нема Ради з тією опозицією

Домовленості, як і очікувалося, схвалені Банковою, опозиція вчора принесла до Верховної Ради. Втім «більшовики» відмовилися піти назустріч 17 вимогам «помаранчевих». Відтак останні покинули сесійну залу. При цьому опозиція пригрозила, що робота, яку цей час під куполом вестимуть коаліціонери, буде марною. Бо закони, ухвалені за цей час, ветуватиме Президент.

Довічна присяга Медведчука

Довічна присяга Медведчука

Позавчора дошку оголошень Шевченківського районного суду прикрашало повідомлення: «12 березня — суддя Ігнатченко Н. В. — 10.00 №1493/07 — Медведчук В. В. до Вищої ради юстиції про визнання рішення недійсним». Загальнодоступною мовою це означає, що справа за номером 1493/07 містить позов громадянина Медведчука (а за даними «УМ», це і є «той самий» Медведчук, тобто глава президентської адміністрації часів Леоніда Кучми) до вищезгаданого державного органу.

Всі статті рубрики