ПРИКОЛИ про злочинців у жіночому вбранні
— Нерозумно створювати запаси продуктів, я завжди запасаюся тільки горілкою!
— Чому ? >>
Памела Андерсон прагне повернути собі «мильну» славу.
Памела Андерсон знову повертається до ролі, яка, по суті, й зробила її знаменитою. Адже якби не телесеріал «Пляжний патруль», канадійка із роздутим бюстом так і залишилася б зіркою «Плейбоя» та третьорозрядною актрисою, яких у Каліфорнії хоч греблю гати. Але, побігавши кілька сезонів по пляжу в сексуальному червоному купальнику перед камерами, ця білявка стрімко злетіла як у глядацьких, так і в режисерських рейтингах. І надалі навіть здобувала головні ролі, на відміну від більшості подібних їй сексуальних кралечок.
І ось тепер Памела, якій цього року виповниться 40, вирішила згадати часи «бойової слави». Ні, «Пляжний патруль» не відроджується, хоча й досі вважається одним із найпопулярніших телесеріалів у світі. Однак нове «мило», в якому з'явиться пані Андерсон, дуже нагадуватиме «Патруль». Бодай тим, що Пам знову бігатиме по пляжу в... червоному купальнику рятувальниці.
Щоправда, невідомо, чи допоможе це рейтингу майбутнього серіалу і її власному. Адже останнім часом кар'єра актриси пішла на спад. Скажімо, поява секс-бомби в телесеріалі Stacked, де власниця розкішного бюсту грала працівницю книжкового магазину, не принесла цій мильній опері очікуваного успіху.
— Нерозумно створювати запаси продуктів, я завжди запасаюся тільки горілкою!
— Чому ? >>
На прем’єрному вечорі брати Ліам та Кріс Хемсворти з’явилися у гармонійному вбранні, обравши образи в теплій коричневій гамі. >>
На фото, опублікованих зіркою, видно кардинальну зміну іміджу: Бейонсе постала з акуратним каре. >>
Над крижаними просторами Антарктиди 17 лютого пройде рідкісне та вражаюче кільцеподібне сонячне затемнення, яке часто називають «вогняним кільцем». >>
В один ряд стануть відразу шість планет - наприкінці лютого в нічному небі можна буде побачити рідкісне явище. >>
Всесвітньовідомий американський епатажний мільярдеррдер Ілон Маск, заявив співробітникам своєї компанії xAI, що їй потрібен завод на Місяці для створення супутників зі штучним інтелектом і гігантська катапульта для запуску їх у космос. >>