Гуртом і медалі добре збирати

Гуртом і медалі добре збирати

Як відомо, кращі біатлоністи планети ігнорують чемпіонат Європи. Такі нації як норвежці, німці, росіяни, шведи, фіни, присилають сюди другі склади, що й дозволяє представникам України боротися за призові місця. У результаті по одній медалі різного гатунку в болгарському гірському селищі Банско здобули Оксана Яковлєва, Вікторія Семеренко й Олексій Коробейников.

Британський реваншизм

Британський реваншизм

Після відходу Леннокса Льюїса й Кличка-старшого надважкий дивізіон світового професійного боксу втратив колишній шик, і «погоду» в ньому почали визначати досить посередні бійці. Тепер ситуація може перевернутися з голови на ноги. І все завдяки тим самим екс-чемпіонам – Віталієві та Ленноксу. Українець уже оголосив про своє повернення на ринг, а 41-річний британець, за чутками, збирався зробити те саме.

Гнучкі стріли українських «робін гудів»

Гнучкі стріли українських «робін гудів»

Здавалося б, що суб'єктивного може бути у такому виді спорту, як стрільба з лука? Якщо стріла влучила у «десятку», то «дев'ятку» у протокол не поставить ніхто. Проте для наших «робін гудів» існує визнаний фахівцями психологічний фактор, який зводить нанівець загальновідомий спортивний принцип відбору. Умовно кажучи, чемпіона України, призера чемпіонатів Європи та світу теоретично можуть позбавити права участі у найважливіших у кар'єрі Олімпійських іграх. Через це кожен відбір на міжнародні змагання перетворюється у вельми напружений процес на межі конфлікту.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики