Додому — зі стиснутим кулаком

Додому — зі стиснутим кулаком

Після візиту до Луцька маршрут Юрія Луценка пролiг до Рівного. Однак зранку зупинятися у рідному місті лідер «НаСа» не став — у п'ятницю мав ще встигнути привітати Віктора Ющенка з днем народження, тож промчався рівненськими вулицями, поспішаючи до Києва. До Рівного Юрій Луценко повернувся вже після обіду. І одразу, без традиційної попередньої розмови з представниками ЗМІ, зустрівся із земляками, яких прийшло подивитися на «живого Луценка» кілька тисяч.

Уряд блефує?

Уряд блефує?

Уряд даремно так вихваляється своїми високими досягненнями — насправді «картинка» далеко не така красива. Так, принаймні, вважає економіст із вельми солідним стажем роботи у виконавчій владі, а тепер — народний депутат від блоку «Наша Україна» Володимир Лановий. За словами Володимира Тимофійовича, такий високий показник зростання ВВП, який «видає» Кабмін, може бути «справжнім» лише в одному випадку: якщо заради того, аби ним похвалитися, уряд штучно занизив індекс інфляції.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Приборкання «непотоплюваних»

Приборкання «непотоплюваних»

Новий керівник міліції Полтавщини Михайло Вершняк — один із «могікан», який зберіг за собою посаду начальника регіонального управління й після відставки міністра внутрішніх справ Василь Цушка. Адже під час недавнього візиту до Полтавщини навіть його попередник із «термінаторськими» замашками, Юрій Луценко, схвалив вибір свого сьогоднішнього запеклого опонента й віддав належне професійним та людським якостям генерала Вершняка. Відпрацювання подібних авансів на полтавському грунті в останнього, звісно, ще попереду.

Відбійні руки Януковича

Відбійні руки Януковича

Виявляється, Віктор Янукович міг би бути зараз не Прем'єром, а спікером. Принаймні саме про такі домовленості лідер Партії регіонів «заднім числом» поінформував в інтерв'ю телеканалу ICTV, що вийшло в ефір у неділю. «Я дав згоду спочатку йти на вибори голови Верховної Ради, я розумів, що Президент Ющенко не хоче, щоб я був Прем'єр-міністром. І ради того, щоб стабілізувати ситуацію і якось об'єднати людей і Україну, я своїх товаришів, колег по партії і фракції в дуже непростих дискусіях переконав у тому, що потрібно на це йти. І насилу я добився згоди, як-то кажуть, на межі можливостей», — розповів Янукович.

Всі статті рубрики