Анекдоти

22.12.2006

      Підходять двоє до стійки в готелі:

      — Скільки коштує номер у цьому свинарнику?

      Портьє:

      — Для однієї свині — 40, для двох — 80.

* * *

      Деякі механічні іграшки сприяють підвищенню сексуальної активності в жінок. Найбільшим успіхом користується Porshe 911 Cabrio.

* * *

      У трикімнатній квартирі на 6-му поверсі виникла пожежа. У цей самий час на 7-му поверсі в трикімнатній квартирі прорвало водопровідну трубу й затопило весь 6-й поверх. Не пощастило в одному: пожежа була в будинку №15, а потоп — у будинку №17.

* * *

      — Професоре, студентки скаржаться, що ви постійно лізете до них під спідницю.

      — Я перевіряю, чи немає там шпаргалок, пане ректоре.

* * *

      Тільки завдяки піратам сума статків Білла Гейтса ще вписується хоча б у якісь рамки осяжного розумом.

  • Роксоланин ювілей

    Свій день народження відома актриса і ведуча зустріла в потязі «Дніпро-Київ», повертаючись до столиці з гастролей разом із чоловіком, теж актором, Віталієм Борисюком. >>

  • Вони повертаються

    Як повідомило BBC News, герцог і герцогиня Сассекські збираються залишити США і повернутися на батьківщину Гаррі, де житимуть у приватному, не пов’язаному з королівською родиною, помешканні за межами Лондона. >>

  • ПРИКОЛИ

    Чудово готую! Можу навішати лапші, заварити кашу, підлити масла! >>