Власне, її загадковість, швидше, для меломанів непосвячених, яким просто подобається ця цікава дівчина з «індійською» крапочкою на лобі, що співає досить приємні за мелодикою пісні. Меломани ж, які до свого хобі ставляться відповідальніше, знають, що за паспортом Lama - Наталка Дзеньків. Й історія такої екзотичної назви гурту та водночас псевдоніму співачки має досить неочікуване пояснення. Насправді Наталка в Індії поки що не була, але одного разу їй приснився сон, начебто вона розмовляє з тібетським монахом, і у тій розмові прозвучало слово «лама». Коли прокинулася, то вирішила більше не напружувати свою уяву з приводу назви гурту, а зупинитися на Lama.
Займатися музикою дівчина почала ще з дитинства - з п'яти років грає на фортепіано. Та й співає не від учора: меломани зі стажем пам'ятають гурт «Магія», до якого Наталя мала безпосереднє відношення. До речі, і тоді, як учасниця «Магії», і сьогодні, вже як Lama, Наталя працювала і продовжує працювати з саундпродюсером Віталієм Телезіним, людиною, яку музикантам представляти не потрібно. Як керівник студійного процесу, Телезін співпрацював із гуртами «Океан Ельзи», «ВВ», Земфірою, «Братья Гримм», «Друга Ріка», Stereoliza... У Lama він знайшов себе ще і як композитор.
Донедавна Lama, яка в хіт-парадах українського шоу-бізнесу стартувала лише в квітні, могла похвалитися трьома синглами - «Мені так треба», «Моє серце» та «Літак»... А відтепер - ще й повноцінним дебютним альбомом «Мені так треба», презентація якого відбулася днями в «Квартирі Бабуїн». Привітати колегу з такою приємною подією прийшли Валерій Харчишин, Юрій Хусточка, Світлана Лобода, Святослав Вакарчук... Дотримуючись стилістики, яку співачка заявила у своїй творчості, розпорядники вечірки запалили свічки та благовонія. Сама «іменинниця» у картатій спідниці від Лялі Фонарьової виглядала надзвичайно втішеною з усього, що відбувалося навколо. Кілька пісень у виконанні Lama того вечора звучали особливо проникливо.
ТИТРИ
У запису дебютного альбому Lama «Мені так треба», до якого ввійшло 12 композицій, узяли участь відомі українські музиканти: Мілош Єліч (аранжування), Макс Малишев, Олег Федоров та Сергій Клепач (барабанні партії в окремих піснях). Партії бас-гітари на більшості треків виконав Іван Лохманюк. Олександр Береговський - перкусія, Валентин Марудно - валторна. Також до запису альбому долучилися два оркестри: Київський філармонічний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча, та Симфонічний оркестр Муніципального академічного театру опери та балету під диригуванням Євгена Воронко.
«Літак»
1.
По кімнаті ходимо туди-сюди,
Моїх сліз ніколи не побачиш ти.
Не відкрила я тобі свої думки -
Вже пізно треба йти, вже пізно треба йти!
Ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла...
Приспів:
Йдемо! Вже відлітає твій літак,
Він дає останній знак!
Вже відлітає твій літак...
Давай, йдемо! Вже відлітає твій літак,
Він дає останній знак,
Вже відлітає твій літак...
2.
За хвилину слід ловити будемо,
Ті слова несказані забудемо,
Не відкрили ми тоді свої думки -
Вже пізно треба йти,
Вже пізно треба йти!
Ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла...
Приспів
ДО РЕЧІ
У древній міфології Lama - це добра богиня-захисниця і покровителька, яку на малюнках зображували окриленою людиною. Вважається, що Lama є у кожної живої істоти, адже це носій особистості.