ПРИКОЛИ про свекрух
Клієнт запитує у свого адвоката:
— Що ви скажете, якщо я перед початком процесу надiшлю судді додому великого жирного гусака і докладу свою візитну картку? >>
Мадонна співатиме для темношкірих діточок. (РЕЙТЕР.)
Здавалося б, поп-зірка Мадонна вже й сама має бути не рада з того, що всиновила малюка з африканської країни Малаві. Адже на добру жінку одразу накинулися правозахисники, погрожуючи відібрати у співачки дитину через суд. Вони, бачте, переконані, що Мадонна всиновила 13-місячного Девіда Банду з порушенням законодавства, яке в Малаві забороняється віддавати дітей громадянам інших держав.
У відповідь на ці звинувачення Мадонна розповсюдила відкритий лист, запевнивши, що зробила все по закону. «Ми з чоловіком (режисером Гаєм Річі. - Авт.) розпочали процедуру всиновлення за багато місяців до нашої поїздки в Малаві, - пояснює зірка, - і пройшли всі необхідні для цього формальності». За словами Мадонни, вона не хотіла розповідати про свої наміри всьому світові, оскільки це «приватна сімейна справа». 48-річна знаменитість також зазначила, що протягом 18 місяців триватиме «випробувальний термін», після якого Девід остаточно буде визнаний її сином.
Однак труднощі тільки розохотили поп-королеву, і тепер вона планує всиновити ще одну дитину з Малаві - цього разу дівчинку. Трирічну лялечку Мадонна побачила під час відвідання притулку для сиріт, і співачці здалося, що вони з нею дуже схожі. Для того щоб більше не було ніяких претензій, до удочеріння Мадонна збирається підготуватися ще серйозніше, ніж у випадку з Девідом Бандою: зірка планує вивчити мову, якою говорять мешканці Малаві, а також звичаї й культуру цієї країни. «Я хочу не лише виховати своїх нових дітей у європейському дусі, а й прищепити їм любов і повагу до тієї країни, в якій вони з'явилися на світ», - каже Мадонна.
А тим часом приклад старшої колеги вже надихнув на подвиги і її давню шанувальницю Брітні Спірз. Мати двох дітей вирішила, що для повного щастя у її сім'ї бракує тільки бідної дитинки з Африки, і тепер планує всиновити якусь африканську сироту. Що про це думає чоловік Брітні Кевін Федерлайн, американська преса не повідомляє.
Клієнт запитує у свого адвоката:
— Що ви скажете, якщо я перед початком процесу надiшлю судді додому великого жирного гусака і докладу свою візитну картку? >>
За видатний внесок у музику легенду хеві-металу Оззі Осборна посмертно удостоєно премії BRIT Awards. >>
Поява Джима Керрі на церемонії вручення премії «Сезар» у Парижі викликала бурхливу дискусію в соцмережах. >>
У Світовому океані тривале нагрівання води через глобальне потепління спричинило зміни в популяціях морських жителів, стверджують дослідники: при підвищенні температури морського дна лише на 0,1°C за десятиліття чисельність риб скорочується на 7,2%. >>
Чоловiк пише дружинi смс.
— Із друзями на дачі. Шашлики робимо і будемо зараз випивати. >>
Маск — засновник наукових корпорацій SpaceX та Neuralink, його вважають найбагатшою людиною, він наближається до статусу трильйонера. >>