Квартирне питання майора міліції

Квартирне питання майора міліції

Перед спокусою отримати безкоштовно окрему квартиру, навіть порушивши закон, втримаються далеко не всі. Навіть ті, хто повинен стояти на сторожі закону. Не втримався і Олександр Г., майор міліції, начальник відділення у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб одного з райвідділів міліції Чернігова.

Кримінальний талант

Кримінальний талант

Чого тільки не вигадають сучасні студенти, щоб підзаробити на хліб насущний. Про банальне розвантажування вагонів не йдеться — молодь усе частіше опановує професію «дітей лейтенанта Шмідта». Так, наприклад, 19-річна Ганна — студентка одного з чернігівських вузів, додумалася продавати дачні вагончики та контейнери на заміських ділянках громадян. І не стільки вражає винахідливість юної шахрайки, як наївність та довірливість її клієнтів-покупців. Дехто з них навіть не вимагав від «продавця» документів на право власності, а просто платив досить чималі гроші аферистці.

В афери — жіноче обличчя

В афери — жіноче обличчя

Троє жінок віком від 25 до 40 років, дві з яких були приватними підприємцями, а одна — працівницею банківської установи, вигадали просту, але надзвичайно прибуткову аферу. Впродовж року вони оформляли низьковідсоткові кредити на підставних осіб. «Клієнтів» підшуковували здебільшого в дешевих забігайлівках та підворотнях. В обмін на пляшку горілки жінки брали у них паспортні дані та ідентифікаційні коди. Працівниці банку, користуючись своїм службовим становищем, оформляли за цими даними пакет документів, необхідний для отримання кредитної картки. Робили все ретельно, чітко дотримуючись встановленої процедури. У графі «місце роботи» зловмисниці вказували назви шістьох досить поважних фірм, які теж обслуговувалися в цьому ж банку і мали гарну фінансову репутацію.

«Не ті» євро з Нетішина

«Не ті» євро з Нетішина

Підприємця із міста-супутника Хмельницької АЕС Нетішина затримали в сусідньому Острозі рівненські правоохоронці. В гостя із Хмельниччини оперативники вилучили 59 фальшивих купюр загальною сумою 11 тисяч 800 євро. Як з'ясувалося, чоловік неодноразово збував фальшивки у банківських філіях Рівненщини. І робив це зазвичай успішно, адже купюри були такої якості, що на них не реагували навіть детектори, призначені розпізнавати фальшивки. Щоправда, інколи все ж траплялися «проколи» — касири, ніби щось відчуваючи, відмовлялись міняти купюри, але правоохоронців про не надто підозрілі банкноти не повідомляли.

«Онучку, дівчину не бажаєш?»

«Онучку, дівчину не бажаєш?»

Підприємливого дідуся днями затримали черкаські правоохоронці — 70-річний пенсіонер грівся на лавці на сонечку й одночасно займався сутенерством, допомагаючи повіям знайти клієнтів. Дідуган виявився активним i в міліції «косив під дурника», мовляв, вперше чую та й узагалі не знав, що шукати клієнтів для повій не можна. А коли йому нагадали відомі слова про те, що «незнання законів не знімає відповідальності», пенсіонер ще й обурився та одразу ж звинуватив міліцію у тому, що її співробітники не попередили його про те, що сутенерство — це злочин.

Всі статті рубрики