Жіноче щастя — так тобі й треба

Жіноче щастя — так тобі й треба

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Канал «1+1» виждав час не тільки до початку нового телесезону, а й до закінчення оксамитового, щоб жоден «миломан» не пропустив нових серій двох легких і «ненапружених» серіалів — «Моя прекрасна няня» та «Люба, діти і завод». Минулими вихідними на телеглядачів «звалилося» зразу два щастя — Люба і Віка, спорожніла телехата наповнилася «родичами». До речі, джерела з каналу «1+1» кажуть, що «Моя прекрасна няня» єдина тримала на своїх плечах рейтинги «плюсів» під час Помаранчевої революції 2004 року, а конкуренти в неї тодi були серйозні. Ті, хто підсів «на голку» мильної опери про просту, але вродливу і кмітливу дівчину з Маріуполя, яка без кінця повторює своє фірмове «а шо?», уявити не могли, що це колись закінчиться, тому, щоб не було «ломки», переглядали по десятому колу старі серії «Нянi».

«Кишеньковий» чи міжнародний?

«Кишеньковий» чи міжнародний?

За словами організаторів, у фестивалі братимуть участь представники понад двохсот засобів масової інформації більш ніж із п'ятнадцяти країн світу, провідні політики, бізнесмени та діячі культури. Головною метою заходу є сприяння свободі преси. Тому на фестивалi відбуватиметься творчий конкурс, під час якого журі має визначити кращих медійників та найкращі засоби масової інформації.

Мистецтво прокидатися в законний вихідний

Мистецтво прокидатися в законний вихідний

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Що потрібно людині, яка відпрацювала повний трудовий тиждень, після того як вона розплющила зранку очі й зрозуміла, що їй нікуди не треба йти? Як мінімум — хороший настрій, музика і приємні люди. На каналі «1+1» тепер це все є: 30 вересня вперше в ефірі каналу з'являється вранішня розважальна програма вихідного дня, створена винятково для приємності глядачів, — «Сніданок плюс». І не з незнайомими людьми, до яких ще треба звикнути, а з відомими персонажами — шоуменом Юрієм Горбуновим і в недалекому минулому ведучою випусків спорту Марічкою Падалко. Новий проект покликаний допомагати людям радіти життю в уїк-енди. Про особливості національного ранкового «збудження» ми запитали у досвідченого експерта в цій справі Юрія Горбунова.

Народження «Кобіти Патіфон»

Народження «Кобіти Патіфон»

Рік тому в телевізійному ефірі з'явився VovaZiL'vova з однойменною програмою. Це було новаторство, чистісінький ексклюзив. До того часу не існувало телевізійного чарту реп-музики, в якому ведучий виступав би як самостійна творча одиниця, не поступаючись виконавцям, з якими він знайомив глядачів. Проект одразу знайшов свою аудиторію. Пересічний українець більше дізнався про реп. А його давні прихильники з подивом з'ясували, що українською реп звучить доволі-таки веселенько.

Всі статті рубрики