Ірпеніаду завершено?

Ірпеніаду завершено?

Про складну ситуацію у цьому престижному місті під Києвом «УМ» детально розповідала у позаминулому номері в матеріалі «Блакитно-помаранчева Ірпеніада, або Як на рівні міста можна створити «велику коаліцію» «Нашої України» та Партії регіонів». Утім ні прихований тиск на членів виборчих комісій, ні істерія окремих політичних сил, кандидати яких програли мерські перегони, не завадили визнати перемогу відомої в Ірпені активістки Помаранчевої революції, керівника місцевого штабу Віктора Ющенка на виборах у 2002 i 2004 роках Мирослави Свистович.

Третє коло вогню

Третє коло вогню

Після завершення виборчої кампанії в акціонерному товаристві «Велика Круча», яке очолює голова обласної організації партії «Народний союз «Наша Україна» Іван Близнюк, пристрасті спалахнули з новою силою. Тепер уже в найбуквальнішому значенні цього слова. В ніч на минулу п'ятницю кримінальні «опоненти» відомого на Полтавщині господарника і політика спалили три цегляні будови бази відпочинку, яка належить згаданому АТ. Йдеться про мисливський будинок, відпочивальню на вісім місць із двома камінами та іншими зручностями й російську лазню.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Останній дзвоник» із присмаком аміаку

«Останній дзвоник» із присмаком аміаку

Учора народні депутати зібралися на останнє пленарне засідання Верховної Ради IV скликання. Це дійство трохи нагадувало останній шкільний дзвоник: багато гостей, груповi фото, незвичний — піднесено-грайливий — настрій, в очах багатьох «випускників» — ностальгійні спомини про яскравi роки, проведенi на депутатській лаві.
Однак були й особливості. По-перше, парламентарії чітко поділялися на дві категорії — ті, що лишаються «на другий рік» (на наступну каденцію — як такі, що пройшли до ВР за списками п'ятьох партій і блоків-переможців), і такі, що втрачають мандат всерйоз і надовго. Останній «вид» нардепів учора найбільше говорив про потребу перерахунку голосів на виборах-2006, але, забігаючи наперед, зазначимо, що їхні ініціативи закінчилися нічим. А по-друге, оскільки день був не просто сесійним, а й цілком робочим, то відбувалися обговорення й голосування з багатьох питань порядку денного.
Серед головних результатів — нардепи з самого ранку скасували прийняту ними минулого року недоторканність депутатів місцевих рад та відмовилися приймати присягу суддів Конституційного Суду, визначених Президентом Ющенком. Щоб не допустити початку роботи КС, опозиціонери з Партії регіонів, які заблокували трибуну, вдалися навіть до парламентського ноу-хау. Якщо раніше в хід ішли мегафони, сирени й кулаки, то тепер анонімний депутат-винахідник і раціоналізатор застосував таку зброю, як... нашатирний спирт. Саме цей водний розчин аміаку «регіонали» розлили у великій кількості в президії біля крісла першого віце-спікера Адама Мартинюка, посиливши різким запахом «хімії» свою блокаду. Відтак до 16-ї години в парламент не прийшов ані обіцяний Президент Віктор Ющенко, ані кандидати в конституційні судді, про присягу яких у понеділок домовилася погоджувальна рада парламенту...

Всі статті рубрики