ПРИКОЛИ про жінок на сповіді
Приходить жінка на сповідь.
— Грішна я, батюшко, щоранку дивлюся на себе в дзеркало і думаю: «До чого ж я красива!» >>
Дві родини з Аравії переїхали на постійне проживання в США. Батьки обох сімейств посперечалися, чия родина за рік зможе найбільше американізуватися. Зустрічаються через рік. Перший говорить:
— Я снідав у «Макдональдзі», мій син грає в бейсбол у шкільній команді, а відразу після роботи я заскочу в супермаркет купити пивця «Бадвайзер».
Другий:
— Відвали, чурка!
— Петренко, чому не був на парах весь семестр?
— Маріє Іванівно, я хворів!
— Ну-ну. Та ти по стриптиз-клубах гуляв!
— Ні, ну як ви могли таке подумати...
— І не смій заперечувати! Мені зі сцени все було видно!
Приходить жінка на сповідь.
— Грішна я, батюшко, щоранку дивлюся на себе в дзеркало і думаю: «До чого ж я красива!» >>
Італійська спортсменка і в минулому рекордсменка світу встановила новий світовий рекорд у бігу на 200 метрів у категорії 90+, пробігши дистанцію за 54,47 секунди. >>
Співачка і репер уже неодноразово підтверджували статус однієї з найстильніших пар американського шоу-бізнесу. >>
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Зима близько, і багато безпритульних хвостатих знову змушені пристосовуватися до холоду, постійної вологості, мжички та темряви. >>
Двоє старих лаються:
— Я старий? Та мені лікар сказав, що мій організм працює як годинник! >>