ХРОНІКА

25.03.2006
Баскетбол

Бронзовий призер чемпіонату України, «Хімік» із Південного, зробив майже неймовірне, перемігши у повторному фінальному поєдинку Кубка виклику російський «Урал-Грейт» на його майданчику — 80:76. Перм'яки були просто розтрощені в четвертій чверті, коли спромоглися набрати лише три очки, але ж на велику перерву вони пішли, маючи перевагу у 16 пунктів. А головною причиною поразки за сумою двох поєдинків стало те, що підопічні Звездана Мітровича дуже відчутно поступилися вдома.

Кубок виклику ФІБА-Європа. Фінал (повторний матч): «Урал-Грейт» (Росія) — «Хімік» (Україна) — 76:80 (25:20, 31:20, 15:15, 3:25; Алстон (24), Големац (13) — Землич (14), Джурич (12), Зубрицький (10); перший матч — 80:67).

Біатлон

У норвезькому Холменколлені стартував дев'ятий етап Кубка світу. У спринтерській жіночій гонці на 7,5 км перемогла німкеня Мартіна Глагов із результатом 21.28,0, італійка Мішела Понца друга (+3,0), за нею фінішувала білоруска Катерина Іванова (+3,6). Найуспішніша серед українок Олена Петрова приїхала 29-ю (+1.29,1; 2 промахи), Оксана Хвостенко — 32-га (+1.55,7), Ірина Тананайко — 70-та (+4,09,6).

У чоловічому спринті на 10 км переміг норвежець Оле-Ейнар Бйорндален — 23.51,7, разом із ним на п'єдестал піднялися Ілмар Бріціс із Латвії (+41,7 та швед Маттіас Нільсон (+45,8). Українець Руслан Лисенко — 19-й (+1.22,4), В'ячеслав Деркач — 45-й (+2.12,1), Андрій Дериземля — аж 61-й (+2.48,1).

Хокей

Результати матчів НХЛ за четвер: «Ванкувер» — «Едмонтон» — 4:3 (по бул.), «Фінікс» — «Чикаго» — 4:3, «Калгарі» — «Сент-Луїс» — 2:7, «Тампа-Бей» — «Вашингтон» — 4:3 ОТ (Федотенко («Т») — 18:09, 1+1, «-1», 3 кидки); Руслан асистував, коли господарі перший раз відігралися (1:1), та закинув свою 23-тю шайбу в сезоні, встановивши рахунок 2:2; у складі гостей росіянин Овечкін відзначився двічі і накидав таким чином загалом уже 46 шайб), «Монреаль» — «Торонто» — 5:1 (Понікаровський («Т») — 13:18, 0+0, «0», 1 кидок), «Детройт» — «Сан-Хосе» — 4:0, «Атланта» — «Нью-Джерсі» — 6:5 ОТ.

Футбол

Чемпіонат Іспанії. 29-й тур. «Атлетико» — «Севілья» — 0:1 (Пуерта, 76; вилучення: Люксен, 72; Петров, 80; Переа, 85 (усі — «А»); на 77-й хвилині матч переривався через хуліганські витівки мадридських уболівальників, які «бомбардували» воротаря гостей).