22.03.2006
Біатлон

У фінському Контіолахті відбувся восьмий, передостанній, етап Кубка світу цього сезону. Найкращим показником серед українок стало 22-ге місце Оксани Хвостенко в гонці переслідування, а у чоловіків — 25-та позиція В'ячеслава Деркача в цій же дисципліні.

Після мас-старту у Фінляндії, який  виграла колишня наша співвітчизниця, а нині білоруска Олена Зубрилова, у жінок визначився володар Кубка світу. Недосяжною для суперниць стала німкеня Каті Вільгельм.

Лижі

У представників лижних перегонів сезон завершився гонками в японському Саппоро. У жіночій гонці 2х7,5 км броварчанка Валентина Шевченко посіла шосте місце, а першою фінішувала канадка Беккі Скотт. Попри це, володаркою Кубка світу стала Маріт Бйорген із Норвегії, Скотт — друга, на третьому місці — росіянка Юлія Чепалова. Шевченко в загальному заліку Кубка посіла 14-ту позицію, а в гонках на довгих дистанціях — восьму (у спринті наша прима не стартує).

У чоловіків трійку тріумфаторів склали німець Тобіас Ангерер і двоє норвежців — Єнс-Арне Свартедаль і Тор-Арне Хетланд.

Дзюдо

На етапі Кубка світу в Талліні українські спортсменки завоювали три медалі. «Срібло» в активі Ольги Сухи з Рівного (категорія до 48 кг) й киянки Марини Прищепи (до 78 кг), а Ольга Старубинська (до 57 кг) отримала в Естонії бронзову нагороду.

Хокей

Результати понеділкових матчів НХЛ: «Лос-Анджелес» — «Колорадо» — 0:5, «Даллас» — «Анахайм» — 1:2, «Нешвілл» — «Сент-Луїс» — 4:2, «Рейнджерс» — «Бостон» — 5:2, «Вашингтон» — «Монреаль» — 2:4, «Атланта» — «Баффало» — 5:0, «Флорида» — «Тампа-Бей» — 6:5 (Федотенко («Т») — 16:45, 1+1, корисн. «0», 5 кидків).

Шахи

Катерина Лагно й Руслан Пономарьов названі лауреатами премії «Шаховий гетьман», що третій рік вручається кращим шахістам України. Участь у голосуванні брали лише вітчизняні гросмейстери. Донеччанка у 2005 році стала чемпіонкою Європи, а киянин — фіналістом розіграшу Кубка світу.

Арена

Будівництво торговельно-розважального центру поблизу НСК «Олімпійський», яке вже давно набило оскому своєю скандальністю, знову триватиме. Навіть попри те, що його наказали призупинити майже всі можливі інстанції, а три тижні тому сторони конфлікту начебто дійшли згоди й підписали меморандум про співпрацю у забезпеченні безпеки глядачів. У забудовників знайшовся потужний «дах» у Кабінеті Міністрів. Днями робоча група уряду дозволила продовжувати роботи, вирішивши, що ця будова не заважає евакуації людей зі стадіону під час проведення спортивних змагань і не перешкоджає Україні претендувати на право прийняти чемпіонат Європи з футболу в 2012 році.