21.03.2006
Паралімпіада

ІХ Паралімпійські ігри в Турині українська збірна завершила на третьому місці командного заліку. Наша збірна завоювала 25 медалей (7+9+9) — другий показник за кількістю, пропустивши вперед лише спортсменок Росії (13+13+7) й Німеччини (8+5+5).

Минулого уїк-енду чемпіонами в лижних гонках на 15 і 20 км стали Юрій Костюк та Олег Мунц, а Олена Юрковська на дистанції 10 км завоювала срібну нагороду. Аж чотири бронзові медалі поповнили українську скарбничку після естафетних перегонів. Крім того, 22-річну киянку Юрковську, котра в Італії виграла шість нагород (4+1+1), оргкомітет Ігор визнав кращою спортсменкою Паралімпіади.

Стрільба з лука

На континентальній першості, що завершилася в Іспанії, представники України завоювали п'ять медалей. Чемпіонами Європи стали чоловіча та юніорська команди, котрі у фіналах «перестріляли» італійців. Жіноча збірна стала другою, у вирішальній дуелі одним очком поступившись туркеням (257:258). В особистих змаганнях «срібло» в активі Маркіяна Івашка.

Гандбол

Запорізький «Мотор», завершивши внічию домашній чвертьфінальний поєдинок проти данського «Ікаста» (24:24), пробився до півфіналу Кубка ЄГФ. У першій зустрічі в Данії українки святкували перемогу — 29:27.

Баскетбол

Чоловіки. Кубок. 1/4 фіналу. «Маріуполь» — «Миколаїв» — 70:77, 66:78; «Дніпро» — «Азовмаш» — 65:86, 65:97; «Київ» — «Пульсар» — 127:64.

До «фіналу чотирьох» національного Кубка вийшли «Київ», «Азовмаш», «Миколаїв» і «Хімік».

Волейбол

Жінки. Суперліга. 14-й тур. «Керкінітіда» — «Галичанка» — 3:2, 0:3; «Хімволокно» — «Іскра-Педуніверситет» — 2:3, 0:3; «Джинестра» — «Сіверськодончанка» — 0:3, 1:3; «Круг» — ЗДІА — 3:1, 3:0.

Підсумкове становище першого етапу: «Круг» — 52, «Галичанка» — 47, «Сіверськодончанка» — 44, «Джинестра» — 43, ЗДІА — 40, «Іскра-Педуніверситет» — 39, «Керкінітіда» — 38, «Хімволокно» — 33.