ХРОНІКА

23.02.2006
Футбол

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перші матчі (результати вівторка): «Реал» (Іспанія) — «Арсенал» (Англія) — 0:1 (Анрі, 47), «Бенфіка» (Португалія) — «Ліверпуль» (Англія) — 1:0 (Луїзао, 84), ПСВ (Голландія) — «Ліон» (Франція) — 0:1 (Жуніньйо, 65; вилучення: Гову, 81 («Л»)), «Баварія» (Німеччина) — «Мілан» (Італія) — 1:1 (Баллак, 23 — Шевченко, 57 (пен.)).

Андрій Шевченко, який вивів свій «Мілан» на поле з капітанською пов'язкою, зрівняв рахунок після того, як м'яч випадково потрапив у руку баварця Ісмаеля й арбітр призначив пенальті. У воротах баварців замість травмованого Кана стояв резервіст Ренсінг, але «россо-нері» дуже рідко тривожили схвильованого дебютанта.

В усіх чотирьох парах було багато боротьби і мінімум ризику, тому перед повторною зустріччю не можуть почуватися спокійно навіть «Ліон» і «Арсенал», які здобули мінімальні перемоги на виїзді.

Хокей

Відкритий чемпіонат Білорусі. 51-й тур. ХК «Рига-2000» — «Сокіл» — 3:1 (1:0, 1:1, 1:0; шайби: Галузо (Суурсоо), 9:46 (1:0). Аболс (Бондарєвс, Жалтковскіс), 23:42 (2:0). Харченко (Шевченко, Яковенко), 27:59 (2:1). Ігнатовічс (Даугавінс), 56:39 (3:1)), «Динамо» — «Вітебськ» — 3:2, «Хімволокно» — «Керамін» — 4:3 ОТ, «Гомель» — «Юнiсть» — 2:4, «Брест» — «Хімік-СКА» — 0:1, «Німан» — «Металургс» — 3:1.

Становище лідерів: Юність» — 104 (50), «Динамо» — 93 (50), «Сокіл» — 93 (49), «Керамін» — 91 (50), «Хімволокно» — 88 (50), ХК «Рига-2000» — 81 (49)...

Баскетбол

Чоловіки. Кубок Європи. Чвертьфінали (перші матчі): БК «Київ» (Україна) — «Рейн Енерджі» (Німеччина) — 87:85 ОТ, «Локомотив» (Ростов, Росія) — «Ховентут» (Іспанія) — 54:88, «Хімки» (Росія) — «Дексія Монс» (Бельгія) — 91:75, «Маруссі» (Греція) — «Динамо» (СПб, Росія) — 53:64.

У першому матчі серії «плей-оф» Кубка Європи за право виходу до «фіналу чотирьох» чемпіон України у рідних стінах лише в овертаймі зміг переграти німецький клуб із Кельна (рахунок по періодах — 19:12, 18:18, 15:14, 22:30, 13:11). Кращими у складі «вовків» стали: Грір (20 очок + 3 підбори + 3 перехоплення + 2 блокшоти), Лончар (17 + 11 підборів), Джованні (14 + 5 підборів). У складі гостей найвлучнішим був повний тезка легенди НБА Майкл Джордан (30 + 5 підборів + 4 передачі + 2 перехоплення), який і перевів гру в овертайм (74:74).

Повторна зустріч відбудеться у Кельні завтра, а третій поєдинок (за необхідності) — 1 березня у Києві.