Як тебе не очолити, Києве мій...
Цьогорічні перегони перетворилися на справжній кандидатський «бум». Мабуть, таки мають рацію ті фахівці, які кажуть, що Помаранчева революція пробудила в українців невгамовне бажання власноруч братися за державотворчість. Особливо ця теза поширюється на тих, хто має хоча б сякий-такий вплив у громадському житті. От і маємо півсотні списків на виборах до парламенту. Всі ж бо вважають себе найгеніальнішими, найексклюзивнішими та сотнями інших «най».
Говорили, балакали...
Іноді складається враження, ніби щоразу, коли перемовини учасників революції виходять на якусь конкретику, з'являються речі, які відштовхують переговірників назад, до початку. А ще здається, що дехто кидає подібні ініціативи насамперед для того, щоб із певних міркувань відкласти створення коаліції на поствиборчий період — зокрема для того, щоб у час всіляких форс-мажорів вибити собі якомога «козирніші» умови.
НОВИНИ ПЛЮС
«Каміньресурс» у дії
Відносне «перемир'я», протягом якого місцевих активістів НСНУ не лупцювали тільки, скажімо, за помаранчеву символіку, закінчилося. І нині з наближенням виборів фактично не минає жодного дня без повідомлень про напади на «наших» агітаторів. Тобто на тлі голосного скигління «апазиціонерів» щодо використання владою адмінресурсу опоненти «помаранчевих» нітрохи не гребують застосуванням «каміньресурсу».
«Чорносписочники» судяться з Луценком
МВС усе більше засмоктують судові баталії з учасниками виборчих перегонів. Це пов'язано з тим, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко переконаний, що, згідно з законом, має право повідомляти громадськості про криміналітет, який ховається у списках партій та блоків, як на загальноукраїнському, так i місцевому рівнях. I дійсно, ЦВК уже почала знімати з реєстрації окремих кандидатів, які мають непогашену судимість i нардепами стати не можуть.