Одіссея інтернатівців

Одіссея інтернатівців

Маленький і затишний Миколаїв пережив справжнє потрясіння. Цієї неділі п'ятеро вихованців миколаївської спеціальної школи-інтернату для дітей із фізичними та розумовими вадами № 2 втекли зі своєї обителі на дерев'яному човні по Південному Бугу. Втім хисткий човен перекинувся одразу недалеко від берега.

«Шановні пасажири, наш літак заміновано!»

«Шановні пасажири, наш літак заміновано!»

Вихідними дніпропетровським правоохоронцям довелося мати справу з черговим «жартівником-мінером». Цього разу любителі «липових» вибухівок вирішили залучити до розмінування і закордонних фахівців. Повідомлення про закладену міну в літаку «Тель-Авів – Дніпропетровськ» надійшло у довідкову службу аеропорту «Дніпропетровськ» у неділю увечері.

Повернення додому

Повернення додому

Двадцять членів екіпажу судна «Святий Пантелеймон», що зазнало катастрофи у протоці Босфор поблизу Туреччини, повернулися у суботу додому після оформлення протоколів за фактом аварії.

Наїлися перед постом до запаморочення

Наїлися перед постом до запаморочення

Пізнього недільного вечора, близько 22-ї години, у приймальний покій Надвірнянської центральної районної лікарні карета «швидкої допомоги» доставила першу партію весільних гостей, котрі гуляли в селах Молодьково та Битково, із серйозними харчовими отруєннями. А далі медики «швидкого реагування» не мали спокою упродовж цілої ночі. У першій половині вчорашнього дня на лікарняних ліжках уже перебувало 40 хворих разом із молодою парою.

«Королева» погано почала

«Королева» погано почала

16 осіб загинули і 30 перебувають у шпиталях з пораненнями у результаті нещасного випадку, що трапився в суботу на розкішному океанському лайнері Queen Mary II («Королева Марія ІІ»), який перебуває на суднобудівному заводі в місті Сен-Назер на заході Франції. Робітникам, які працювали на будівництві гігантського корабля, що має стати окрасою британського та світового пасажирського флоту, цього дня було дозволено привести на екскурсію на корабель своїх родичів та знайомих. У суботу о 13.22, коли на трап довжиною десять та шириною півтора метра зайшли приблизно 50 осіб, він зсунувся і люди полетіли з 20-метрової висоти на сухе бетонне дно доку.

Всю владу — iракцям!

Всю владу — iракцям!

Події останніх вихідних свідчать, що ситуація в окупованому американцями Іраку погіршується в арифметичній прогресії. У суботу поблизу міста Мосул у повітрі зіштовхнулися два гелікоптери «Блек Хок»: загинули 17 американських військовослужбовців, п'ятеро отримали поранення, один зник безвісти. Присутній на місці події американський офіцер стверджує, що одна з машин зазнала обстрілу із землі. Того ж дня один американський вояк загинув та двоє інших отримали поранення у Багдаді, коли їх машина наїхала на міну. У неділю троє американців отримали поранення в місті Мосул, коли їх патруль потрапив у засідку. За кілька місяців війни в Іраку армія США втратила вбитими більше, ніж за перші три роки війни у В'єтнамі.

Гудбай, демократіє?

Гудбай, демократіє?

Серби втретє впродовж останніх 13 місяців не спромоглися обрати президента країни. З 6,5 млн. громадян Сербії з правом голосу в неділю на виборчі дільниці з'явилися лише 38,3 відсотка. Для визнання виборів дійсними необхідна явка не менше половини зареєстрованих виборців. Якщо черговий провал самих виборів уже навіть не можна назвати несподіванкою, то їх результат виявився крижаним душем для демократичної частини електорату Сербії та європейської спільноти. 46,5 відсотка виборців, які все ж з'явилися на дільниці, віддали свої голоси за крайнього націоналіста, кандидата від Сербської радикальної партії Томіслава Ніколича і лише 35 відсотків — за висуванця демократичної, реформаторської влади Драголюба Мічуновича.

Тузла в дзеркалі розмивання

Тузла в дзеркалі розмивання

Українські прикордонники як несли, так i несуть службу на краю острова Коса Тузла в Керченській протоці. Більше того: зараз тут «стахановськими» темпами, за участю автокранів та іншої техніки, будується наша стаціонарна прикордонна застава. Водночас приходять невтішні вісті про долю самого шматка суходолу: за інформацією спеціальної тимчасової комісії Верховної Ради із забезпечення парламентського контролю над режимом державного кордону в районі Тузли, цей острів внаслідок посилення течії, викликаної будівництвом російської дамби на протилежному березі, став коротшим на 97 метрів і звузився на 40 метрів. Руйнування його продовжується, повідомляє УНІАН. Узагалі, виникла небезпека того, що острів може розділитися навпіл, обговорюються різні варіанти зміцнення берегової лінії Тузли.

Всі статті рубрики