11.02.2006
Футбол

Позавчора в Тель-Авіві матчем «Динамо» — ЦСКА завершився розіграш Кубка Першого каналу. Переможця суперники не виявили — 1:1. Рахунок відкрив киянин Олег Гусєв на 29-й хвилині (замкнув фланговий простріл), а на початку другого тайму московський бразилець Вагнер Лав реалізував вихід сам на сам з Олександром Рибкою.

Таким чином, «Динамо» фінішувало на турнірі з двома очками слідом за «Шахтарем», отримавши півмільйона доларів призових. «Спартак» і ЦСКА посіли третє й четверте місця відповідно (по одному очку).

* * *

Позавчора в Парижі учасники групи В кваліфікації чемпіонату Європи-2008 намагалися скласти календар відбірного турніру. Україну у столиці Франції представляли перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко і тренер збірної Олег Кузнєцов. Наставник «синьо-жовтих» Олег Блохін та президент ФФУ Григорій Суркіс підтримували зв'язок із колегами з Тель-Авіва, де перебували на Кубку Першого каналу.

Провівши за столом переговорів шість годин, представники семи збірних так і не дійшли згоди. Головним каменем спотикання стала відмова представників Італії, Франції та Шотландії зустрічатися з нашою збірною в цьому році.

Учора суперники зробили ще одну спробу скласти план ігор. Якщо вона не увінчалася успіхом, календар нашої групи визначить жереб, який кинуть 2 березня.

* * *

Кубок африканських націй. Матч за бронзові медалі: Нігерія — Сенегал — 1:0 (Лаваль, 79).

* * *

Кубок Іспанії. Півфінал. Перший матч: «Еспаньйол» — «Депортиво» — 2:1.

* * *

Контрольні матчі: «Дніпро» — «Рід» (Австрія) — 1:2 (Пеєв), «Металіст» — «Юрмала» (Латвія) — 5:1.

Баскетбол

Чемпiонат України. Чоловіки. Суперліга. «Черкаські мавпи» — «Кривбасбаскет» — 92:85.

Гандбол

Родзинкою чергового туру жіночої суперліги було протистояння двох команд, які ще продовжують представляти Україну в єврокубках. На цих вихідних «Податкова академія» й «Мотор» гратимуть перші матчі 1/8 Кубка ЄГФ і Кубка виклику. У внутрішній першості команда з Ірпеня не зуміла скласти гідну конкуренцію чемпіону країни — запоріжанки виграли з різницею у 15 м'ячів.

Результати: «ВІКАМ-Освіта» (Кривий Ріг) — «Академія-Енерго» (Тернопіль) — 21:32, 30:31; «ЛНУ-Галичанка» (Львів) — «Університет-Дніпрянка» (Херсон) — 38:22, 34:24; «Податкова академія» — «Мотор» — 20:35; «Спартак» — «Карпати-УжНУ» — 30:25.

Турнірне становище після 17 ігор: «Мотор» — 34, «Спартак» — 32, «ЛНУ-Галичанка» — 21, «Карпати-УжНУ» — 15, «Академія-Енерго» — 14, «Податкова академія» — 8, «ВІКАМ-Освіта» — 7, «Університет-Дніпрянка» — 5.

Хокей

Результати матчів НХЛ: за четвер: «Фінікс» — «Даллас» — 1:5 (хет-трик на рахунку фіна Капанена), «Міннесота» — «Колорадо» — 1:2, «Нешвілл» — «Детройт» — 2:3, «Бостон» — «Нью-Джерсі» — 2:3 ОТ, «Баффало» — «Монреаль» — 2:3 ОТ, «Оттава» — «Атланта» — 1:2, «Тампа-Бей» — «Кароліна» — 5:3 (Федотенко («Т») — 14:17, 1+0, корисн. «0», 3 кидки; свою 16-ту шайбу в сезоні українець закинув на останній хвилині зустрічі у порожні ворота, коли гості зняли голкіпера, намагаючись зрівняти рахунок).