В Італії на День святого Валентина прийнято дарувати солодощі, які мають форму серця (печиво, цукерки, шоколад). Американці також полюбляють дарувати коханим солодке, яке укладають у картонну коробку у вигляді серця. Вітають не тільки тих, з ким зав'язують романтичні стосунки, але і тих, кого просто люблять — бабусь, дідусів, друзів... В Англії у цей день, окрім солодощів, дарують ще й м'які іграшки (особливо ведмежат), а також листівки-«валентинки». Французи до своїх листівок додають білизну, цукерки, щасливі лотерейні квитки, нарізану за формою серця ковбасу, штучні квіти, дарують романтичні подорожі. Вони вважають цей день найбільш вдалим для пропозиції руки і серця.
У Голландії саме 14 лютого не вважається за сором, якщо жінка сама підійде до чоловіка і чемно попросить його одружитися з нею. Якщо чоловік не згоден, то він повинен подарувати дамі сукню, переважно шовкову. Уельс «відрізнився» так званими «ложками любові». Перед святом закохані вирізують з дерева ложку, прикрашають її сердечками, ключами і замковими шпарами і дарують один одному. Такий подарунок буквально означає: «Ти знайшов шлях до мого серця».
Жителі Польщі 14 лютого відвідують Познанську метрополію, де, за повір'ям, спочивають мощі святого Валентина, і де перебуває його чудотворна ікона. У Польщі вірять, що це паломництво допомагає в любовних справах.
А от для німців святий Валентин насамперед... заступник божевільних. Німці прикрашають у цей день психіатричні лікарні червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне богослужіння. У Саудівській Аравії день усіх закоханих офіційно заборонений під страхом великих штрафів. Там вважають, що західні традиції розбещують молодь. Усім магазинам країни заборонено торгувати символікою, що символізує це свято. А в квіткових магазинах у цей день ви не знайдете червоних троянд.
У Японії в цей день вітання і подарунки одержують чоловіки. Їм прийнято дарувати всілякі чоловічі аксесуари (бритви, лосьйони, гаманці) і шоколад. Японці чітко розділяють його на два види. Звичайний дарують братам, колегам, друзям, а є особливий шоколад, який можна подарувати тільки коханому. Через місяць чоловіки й жінки міняються ролями. Азартні японці в цей день влаштовують змагання на найгучніше визнання в любові. Той, хто голосніше усіх прокричить про свої почуття в мікрофон, одержує приз.
Найбурхливіші святкування дня любові проводяться на Ямайці. На модному курорті проводять... «голі весілля»: пари стають під вінець і обмінюються обручками «у чому мати народила».