Дмитро Підручний уперше в сезоні пробився до топ-10 особистої гонки Кубка світу
До церемонії відкриття Олімпіади-2026 залишилось менше місяця — поступово формуються остаточні списки учасників Ігор в Італії. >>
Чемпіони світу в класі «49er» українці Родіон Лука й Георгій Леончук посіли третє місце на змаганнях у Флориді — першому офіційному старті 2006 року. Попереду срібних призерів Олімпіади-2004 фінішували італійський та британський екіпажі.
У Тунісі відбувся етап Кубка світу серед шаблістів. Бронзовий призер Олімпійських ігор-2004 українець Владислав Третяк в Африці поділив третє місце з французом Лопесом. Перші два посіли Пійє (Франція) і білорус Лапкес.
Результати матчів НХЛ за вівторок: «Айлендерз» — «Вашингтон» — 5:3 (Житник («А») — 26 хв., 0+0, корисн. «+1», 3 кидки), «Атланта» — «Баффало» — 2:5, «Монреаль» — «Кароліна» — 2:8, «Колорадо» — «Міннесота» — 3:2, «Фінікс» — «Ванкувер» — 4:7, «Тампа-Бей» — «Торонто» — 3:2 (по бул.).
У середу вранці за нашим часом у найсильнішій лізі світу зустрілися команди двох українських нападаючих. І «Тампа-Бей», і «Торонто» ведуть боротьбу за місце в «плей-оф». Долю поєдинку на користь «Блискавок» вирішив буліт у виконанні Венсана Лекавальє. Руслан Федотенко із «Тампи» на останній секунді першого періоду зробив свій восьмий гольовий пас у сезоні, допомігши відзначитися Бреду Річардсу. За 18 з половиною хвилин на майданчику Федот завдав двох кидків по воротах Еда Белфора. Два кидки у «рамку» Шона Бурка — на рахунку Олексія Понікаровського з «Торонто». Він відіграв у складі «Кленових» 16 хвилин і одного разу «відсидів» малий штраф за затримку суперника ключкою.
Перші матчі 24-го туру англійської прем'єр-ліги: «Сандерленд» — «Міддлсбро» — 0:3 (Погатец, 19; Парнебі, 31; Хассельбайнк, 71), «Чарльтон» — «Вест Бромвіч» — 0:0, «Фулхем» — «Тоттенхем» — 1:0 (Боканегра, 90; вилучення: Доусон, 72 («Т»)), «Уїган» — «Евертон» — 1:1 (Шарнер, 45 — Томпсон, 9 (у свої ворота); вилучення: Робертс, 83 — Фергюсон, 80).
«Вест Бромвіч Альбіон», який бореться за виживання у прем'єр-лізі, пропонував київському «Динамо» два мільйони євро за узбецького нападаючого Максима Шацьких, але президент Ігор Суркіс відповів англійцям відмовою.
Болгарський півзахисник київського «Динамо» Георгій Пеєв заявив, що він на правах оренди до кінця нинішнього чемпіонату України виступатиме за дніпропетровський «Дніпро».
Кубок Італії. Чвертьфінал. Матч-відповідь: «Палермо» — «Мілан» — 3:0 (Гонсалес, 10, 49; Караччоло, 18; перша зустріч — 0:1). Андрій Шевченко участі у провальній грі не брав.
Кубок африканських націй. Група D: Нігерія — Сенегал — 2:1 (Мартінс, 79, 88 — Камара, 58), Гана — Зімбабве — 1:2.
Підсумкове становище: Нігерія — 9, Сенегал — 3, Гана — 3, Зімбабве — 3.
У чвертьфіналах зіграють: Гвінея — Сенегал, Нігерія — Туніс.
Контрольні матчі: «Металург» (З) — «Харків» — 2:1, «Волинь» — «Беласіца» (Болгарія) — 0:1, «Таврія» — «Інтер» (Азербайджан) — 3:2, «Дніпро» — «Партизан» (Сербія і Чорногорія) — 1:1.
До церемонії відкриття Олімпіади-2026 залишилось менше місяця — поступово формуються остаточні списки учасників Ігор в Італії. >>
Футзальна збірна України традиційно ходить серед головних фаворитів великих міжнародних турнірів. >>
На двох попередніх зимових Олімпіадах лише одному українському спортсмену — фристайлісту Олександру Абраменку — вдавалося підкорити олімпійський п’єдестал. >>
Із яскравої перемоги на змаганнях в новозеландському Окленді розпочала новий рік прима вітчизняного тенісу Еліна Світоліна. Перегравши у фіналі китаянку Ван Сіньюй (57-а ракетка світу) - 6:3, 7:6, найтитулованіша тенісистка України виграла свій 19-й у кар’єрі турнір WTA. >>
На зимовій Олімпіаді, яку в лютому прийматимуть італійські Мілан та Кортіна-д’Ампеццо, вітчизняне фігурне катання представлятиме фігурист-одиночник Кирило Марсак. >>
Першою міжнародною нагородою українських спортсменів у новому році стала «бронза» майстра санного спорту Антона Дукача на етапі Кубка націй у латвійській Сігулді. >>