«Не домовилися». У національної хокейної збірної України несподівано змінюється тренерський штаб
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Василь Іванчук став переможцем турніру зі «швидких» шахів, що завершився в Естонії. Львів'янин набрав 7 очок, як і росіянин Анатолій Карпов та узбек Рустам Касимджанов, але здобув головний приз за додатковими показниками.
Вдало виступає на представницькому турнірі з призовим фондом 145 тисяч доларів у австралійському Хобарті киянка Олена Бондаренко, 89-й номер світового рейтингу. У першому колі 21-річна українка впоралася з 61-ю ракеткою світу Лінецькою з Росії — 6:1, 3:6, 6:2. А вчора Олена пробилася до чвертьфіналу, обігравши місцеву тенісистку Делакву— 7:6 (7:2), 6:4.
* * *
Основна сітка першого турніру серії «Великого шолома» — відкритого чемпіонату Австралії — зазнала чергових втрат. Слідом за Андре Агассі від приїзду до Мельбурна через травми відмовилися минулорічний переможець росіянин Марат Сафін та другий номер «посіву» Рафаель Надаль з Іспанії.
Краща українська пара Тетяна Волосожар/Станіслав Морозов не виступить на чемпіонаті Європи, який з 16 по 22 січня відбудеться у французькому Ліоні. Річ у тім, що партнер ще не відновився від травми ноги. При цьому тренер дуету Галина Кухар не втрачає надії, що її підопічні зможуть підійти в бойовій формі до лютневих Олімпійських ігор у Турині.
Європейська легкоатлетична асоціація визнала найкращою спортсменкою 2005 року росіянку Олену Ісінбаєву — багаторазову рекордсменку світу у стрибках із жердиною. Нагадаємо, що 23-річна мешканка Волгограда нещодавно почала тренуватися в Донецьку. У чоловіків визнання найліпшого легкоатлета здобув литовський дискобол Віргіліюс Алекна.
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>
Після першого ігрового тижня у Лізі націй, під час якого підопічні Рауля Лосано виграли у Китаю та Куби, без шансів програли японцям (0:3) та на тай-брейку втратили перевагу проти титулованих поляків (2:3) >>
Національний рекорд встановив семирічний Філіп Нагорний - хлопець виконав 250 підйомів на перекладині з переворотом, >>