«Це перехідний бюджет до нової, більш раціональної, бюджетної політики», —

«Це перехідний бюджет  до нової, більш раціональної, бюджетної політики», —

— Валерію Борисовичу, українські політики по-різному називають прийнятий бюджет: і проїданням державних коштів, і бюджетом соціального розвитку. Як би ви його назвали? І як оцінюєте? Що він принесе українцям?
— Для того щоб оцінити якість бюджету 2006 року і взагалі бюджетної політики, нам необхідно зробити короткий історичний екскурс і зрозуміти ключову проблему економічного розвитку минулого року.

«Цього року мінімальна зарплата становитиме 400 гривень»,—

«Цього року мінімальна зарплата становитиме 400 гривень»,—

— Пане В'ячеславе, скажіть, будь ласка, чого чекати українцям від нового бюджету? На які зміни сподіватися?
— По-перше, з 1 січня буде збільшено мінімальну заробітну плату із 332 до 350 гривень. На такому ж рівні буде встановлено й мінімальну пенсію. Крім того, буде збільшено прожитковий мінімум. У результаті, з другої половини року ці параметри будуть збільшені додатково кілька разів і сягатимуть: 400 гривень — мінімальна заробітна плата, 500 гривень — прожитковий мінімум і мінімальна пенсія — 366 гривень.

Гроші-2006

Гроші-2006

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Державний бюджет на 2006 рік приймали у справжніх муках, але врешті-решт головний фінансовий закон країни ухвалили. Щодо нього тепер серед фахівців чимало різних думок — як негативних, так і схвальних. Як оцінюють бюджет, за яким ми житимемо упродовж цього року, фахівці, що він принесе «маленькому» українцеві й чим загрожує, з'ясовувала кореспондент «України молодої».

Всі статті рубрики