Реванш Усика та Ф'юрі: прогнози експертів на майбутній поєдинок
Усик та Ф'юрі анонсували дату другого поєдинку. Ф'юрі розраховує на свою перемогу. А експерти називають фаворитом Усика >>
Валентин Олецький закидає третю шайбу у ворота «Німана». (Фото Олександра ПРИХОДЬКА.)
Через свою зайнятість у єврокубках восени київський «Сокіл» пропустив кілька матчів відкритого чемпіонату Білорусі. Відстаючи від суперників у турнірній таблиці, український клуб, утім, залишався лідером за втраченими очками. Попри не надто вдалі виступи в останніх поєдинках, підопічні Олександра Сеуканда саме в такій ролі підійшли до двох завершальних зустрічей 2005 року. Опонентами «біло-синіх» стали дві команди-конкуренти — «Німан» і «Брест», котрі борються між собою за восьме місце в турнірній таблиці — останнє, що дає путівку у «плей-оф».
До позавчорашньої зустрічі з гродненцями кияни підійшли з поповненням. З лазарету повернулися Юрій Гунько, Олександр Матвійчук і Василь Бобровников, які не їздили на дуелі з мінськими «Кераміном» і «Динамо». При цьому все ще заліковує травму воротар Ігор Карпенко — його вихід на лід очікується за десять днів. Вже почав тренування форвард першої ланки Богдан Савенко. Можливо, у січні він таки зіграє за «Сокіл» перший у поточному сезоні матч.
Поєдинок проти «Німана», як і сьогоднішній з «Брестом», «соколятам» випало проводити у Палаці спорту. Трохи впадав у вічі контраст у глядацькій аудиторії: на матчах збірної на етапі Кубка виклику збиралося не менше п'яти тисяч шанувальників хокею, а нині «лише» півтори. Але це й не сім-вісім сотень, що вміщує «Авангард».
Перший період глядачам був явно не до вподоби: господарі наче спали на льоду, чи то очікуючи на помилки суперника, чи то економлячи сили. За що й були покарані настирними білорусами: спочатку вони вразили штангу, а потім і ворота Федорова.
У другій 20-хвилинці «Сокіл» взявся за справу по-справжньому. Хоча хтозна, як би повернувся хід гри, коли б Пермяков в одному з епізодів влучив у порожній кут київської «рамки». А так — чотири голи українців за 11 хвилин фактично вбили інтригу в матчі. Харченко й Гніденко вчасно опинялися на добиванні, а Бобкін та Олецький завершували красиві комбінації.
Після матчу Олександр Сеуканд поскаржився на млявість своїх підопічних у дебюті і подякував фортуні, що не дозволила гостям зробити рахунок 2:0 на їхню користь. А головний тренер «Німана» Володимир Шенько розкритикував захист своєї команди. Білоруський фахівець заявив, що з «Соколом» можна гідно грати, лише виконуючи певний план на гру, а його хлопці дотримувалися обраної тактики лише у першій половині двобою.
Відкритий чемпіонат Білорусі.
Перенесені матчі
«Хімволокно» — «Рига-2000» — 4:4, «Юність» — «Металургс» — 5:2, «Сокіл» — «Німан» — 4:1 (0:1, 4:0, 0:0; шайби: Малашкевич (Головінов, Глєбов), 10:13 (0:1). Харченко (Гунько, Гнітько), 26:58 (1:1). Бобкін (Гніденко, Литвиненко), 30:20 (2:1 — більш.). Олецький (Матвійчук, Бобровников), 32:03 (3:1). Гніденко (Литвиненко, Лясковський), 37:15 (4:1 — менш.)).
Турнірне становище: «Керамін» — 70 (36), «Юність» — 66 (36), «Сокіл» — 65 (34), «Динамо» — 65 (35), «Хімволокно» — 60 (36), «Гомель» — 55 (35), «Рига-2000» — 54 (32), «Брест» — 47 (35), «Німан» — 43 (36), «Металургс» — 39 (35), «Хімік-СКА» — 27 (36), «Вітебськ» — 11 (36).
Результати матчів за понеділок: «Баффало» — «Айлендерз» — 6:3 (Житник («А») — 23:20, 0+0, корисн. «0», 4 кидки, 2 хв. штрафу), «Атланта» — «Монреаль» — 4:0, «Флорида» — «Філадельфія» — 2:3 (по бул.), «Коламбус» — «Чикаго» — 4:3 ОТ, «Торонто» — «Нью-Джерсі» — 2:1 (Понікаровський («Т») — 14:46, 0+0, корисн. «0», 2 кидки), «Оттава» — «Рейнджерс» — 6:2, «Сент-Луїс» — «Даллас» — 1:6, «Колородо» — «Фінікс» — 7:4, «Тампа-Бей» — «Кароліна» — 5:4 ОТ (Федотенко («Т») — 16:13, 0+0, корисн. «0», 2 кидки), «Едмонтон» — «Міннесота» — 1:4, «Ванкувер» — «Калгарі» — 1:2, «Лос-Анджелес» — «Сан-Хосе» — 4:3.
Усик та Ф'юрі анонсували дату другого поєдинку. Ф'юрі розраховує на свою перемогу. А експерти називають фаворитом Усика >>
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
Київський «Сокіл» на правах чемпіона України цієї осені розпочав та вже завершив виступи в Континентальному кубку — вибув за підсумками другого раунду без жодної перемоги. >>
Кінематографічний «Оскар», Нобелівська премія, «Золотий м’яч». >>
Українську стрибунку у висоту Ярославу Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою Європи 2024 року . Нагороду від European Athletics їй вручили у Скоп’є під час церемонії Golden Tracks. >>
Офіційно ратифікувала світовий рекорд української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх - Міжнародна федерація легкої атлетики (World Athletics). >>