Спочатку було яйце. Воно самотньо красувалося на обкладинці першого синглу «Гринджолів» і нагадувало всім про передвиборні події у рідному для хлопців Івано-Франківську. Але ж і «соняшник — це по-нашому, він нагадує сонце, випромінює собою тепло, розцвітає влітку і дорівнює тому, що ми зробили в альбомі — створили теплу, сонячну музику. Щойно нам «Юкрейніан Рекордз» запропонувала такий вигляд обкладинки — одразу погодилися», — розповідає «УМ» Роман Костюк. На дебютному альбомі «Хай буде так», який вийшов тільки через рік після всенародної появи гурту, зобразили квітку сонця, щоправда, якусь наче захмарену, на задньому плані на неї насувається мало не грозова хмара.
За словами «Гринджол», у свій «морозостійкий альбом» вони вклали і серце, і душу: «Альбом настроєво відрізняється від пісні «Разом нас багато». Вона була станом душі на момент революції, ми підтримували людей, з якими стояли на Майдані і створили пісню у непритаманному нам стилі. Але звикло ми співали музику, схожу на реггі, міксуючи її з фольком. Послухайте його, ми насправді теж можемо бути веселими та оригінальними».
Оригінальним видався Роман Костюк, який намагався мене переконати, що на ювілейному, п'ятдесятому «Євробаченні» у Швеції, — «В Данії», — кажу йому я, — гурт «Ґринджоли» визнали найоригінальнішим (хоча раніше в інтерв'ю хлопці розповідали, що лиш, нібито потрапили до переліку найоригінальніших учасників конкурсу за півстоліття). «Ні, в Швеції», — заперечує Роман. «Так, у Данії, в Копенгагені», — опоную я. Довелося погодитися — Роман же краще знає, де його гурту присудили таку престижну нагороду.
Але альбом справді послухати цікаво, особливо ліричні композиції зі словами «ти віддай мені наші ночі і дні, сльози у вині» чи «я ім'я твоє шепочу, доторкнутись знову хочу». На свій смак можна розставити пробіли у приспіві «тарастаман з мого двора» та уявити Калина, який купує кіло халви і думає, що «на день мені стане» у пісні «Мало мені».
«І взагалі в мене такий розбишацький настрій, відчуваю себе хуліганом», — каже Калин, натякаючи на свою нову пацанячу кепку. «Раніше у нас, якщо ви пам'ятаєте, були інші головні убори, а тепер потягло до народних джерел, до фольку, так би мовити». Чи потягне гурт «Гринджоли» знову до політики, поки що невідомо. «Політичних пропозицій не було. Якщо і будемо когось підтримувати, то зрозуміло, якого напряму, свій вибір ми зробили ще минулого року», — говорить Костюк.
Крім того, у гурту поповнення: з'явилося ще двоє музикантів — бас-гітариста Дмитра Малічева (учасника гурту «Пророки») вибрали позаконкурсно, за головним критерієм: просто хороша людина, те ж стосується і барабанщика Сашка Бабичева (на півставки працює у Таршиса), який приїхав до столиці з Луганська — Схід і Захід разом!