У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
До конкурсів краси, де дамочки з ногами від вух дефілюють у мініатюрних купальниках, усі ми вже звикли, і навіть із задоволенням насолоджуємося цим видовищем. Навіть складно повірити в те, що колись проти таких «змагань» напівоголених красунь влаштовувалися цілі демонстрації, а різні моралісти цих нещасних «місок» як тільки не обзивали! А насправді в деяких країнах конкурси краси і досі вважаються чимось страшенно непристойним. Уявіть собі, що думає про дефіле у купальних костюмах яка-небудь іранка, котрій з ранку до ночі доводиться ходити закутаній у цупку чорну паранджу! Якщо уявите, то зрозумієте всю глибину обурення уряду Афганістану, представниця якого наважилася взяти участь у конкурсі «Міс світу».
Як заявила міністр у справах жінок Хабіба Сорабі, «демонстрація голого тіла не має нічого спільного з боротьбою за права слабкої статі», і взагалі, 25-річна Віда Самадзай ніким не уповноважена представляти Афганістан, оскільки вже сім років мешкає у США. Натомість сама красуня Віда, яка із задоволенням крокувала по подіуму в бікіні, дотримується протилежної думки, вважаючи себе «жіночим символом» рідної країни. З батьківщини її родина була змушена втікати, рятуючись від режиму талібів, що зараз уже нібито не має в Афганістані жодних прав, то чому б і власні права не «покачати»?
Між іншим, остання офіційна афганська «королева краси», Зухра Дауд, також мешкає у Сполучених Штатах — титул «міски» вона здобула ще в 1972 році й досі вважає його дійсним.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>