Тi, що хочуть «пiдтримати вогонь»

Тi, що хочуть «пiдтримати вогонь»

На майбутні парламентські вибори блок «Наша Україна» не піде тією стежиною, що її в 2002-му проклала «ЗаЄда!». На відміну від попередників, «нашоукраїнці» намагаються позбутися костюма «блоку влади». І прагнуть відновити втрачене реноме «блоку Майдану». Щодо першого завдання, то від неділі «Нашу Україну» «блоком влади» і не назвеш. Перелік сановитих кандидатів-чиновників обмежується Прем'єром, міністром закордонних справ і секретарем РНБО. Iнших змусили робити вибір: або залишаєшся у кріслі, або балотуєшся на вибори. Відтак список «Нашої України» став «бiднiшим» на посади.

Птахи «гнізда Даниловича»

Птахи «гнізда Даниловича»

«Вихід один — це Литвин!» — так рік тому скандували нечисленні проплачені молодики поблизу парламенту. Вже тоді спікер почав себе позиціонувати з такою собі третьою силою, яка врятує Україну від розколу на «помаранчевих» та «синьо-білих». Згодом пішла реклама умовного соцопитування, де «помаранчева» лінія бажаючих продовження революції та «синя» — для реваншистів явно поступалися «зеленій» — з бажанням затишку i злагоди. А потім Литвин та його «народники» завішали всю Україну бігбордами для різних соціальних прошарків населення з одним простим словом — «Ми». Яких «Ми» вони мали на увазі, остаточно стало зрозуміло лише в ці вихідні. Адже, незважаючи на те, що з'їзд Блоку Литвина відбувався за зачиненими дверима, пресі вдалося дізнатися, що у список до спікера, немов у ковчег після «помаранчевого» потопу, потрапило чимало апологетів кучмізму. Мабуть, вони ще рік тому побачили для себе вихід, як у вищенаведеному гаслі.

Як Луценко Деркача виручав,

Як Луценко Деркача виручав,

У з'їзду Соціалістичної партії було три інтриги: Юрій Луценко, Андрій Деркач і Микола Мельниченко. Їх об'єднували високі шанси потрапити на козирні місця списку СПУ, і рівно такі ж за силою чинники, що перешкоджали цьому. Всі троє сиділи в першому ряду зали. Щоправда, Мельниченко — у другому секторі, а Луценко з Деркачем — у третьому, на сусіднiх місцях. І цій диспозиції ще належало відіграти свою роль у формуванні списку.

Юлин «мішок» і його «котики»

Юлин «мішок» і його «котики»

Дивно, але Юлія Тимошенко, яка славиться своєю симпатією до телекамер, свій суботній з'їзд вирішила зробити закритим. У п'ятницю ввечері, коли «УМ» зателефонувала до прес-служби Блоку з питанням про те, чи взагалі буде з'їзд, там пригнічено відповіли: «На жаль, не можемо сказати». Один із політтехнологів БЮТу взагалі пустив «качку» і сказав: «У вівторок». Ні, з'їзд відбувся-таки в суботу. За зачиненими для журналістів дверима.

«Майори Мельниченки» «слухали» міськраду

«Майори Мельниченки» «слухали» міськраду

Другий день роботи сесії Луцької міськради розпочався зі скандалу, учасниками і свідками якого незадовго до початку сесії стали і працівники міськвиконкому, і депутати. Здавалося, найгарячіші питання вже залишилися в минулому, бо в перший день своєї роботи сесія таки дала «добро» на нові комунальні тарифи в місті, довкола яких упродовж останніх місяців точилися суперечки і дебати. Отож не могли й подумати, що наступного дня в сесійній залі стане ще гарячіше. А епіцентр скандалу був у робочому кабінеті начальника відділу координації роботи міського пасажирського транспорту Федора Корецького.

З'їхалися

З'їхалися

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На суботньому з'їзді Соцпартії Олександр Мороз розповів, що напередодні розмовляв із Президентом. І Віктор Ющенко намалював йому схему майбутньої парламентської коаліції. «Він, — зазначив Мороз, — написав:«НУ» плюс СПУ плюс БЮТ.

Всі статті рубрики