З 15 січня 2005 року збіг термін дії повноважень пана Ряшина як голови правління. За час перемовин, які протягом останнього місяця тривали між Владом Ряшиним та Валерієм Хорошковським, вдалося дійти компромісного рішення між акціонерами та наглядовою Радою каналу. В чому конкретно полягає згаданий компроміс, жодна зі сторін не коментує. Єдине, в чому запевняють громадськість і працівників телеканалу, це рішення дозволить працювати «Інтеру» в звичному режимі.
Телевізійні діячі неохоче коментують згадані події.
Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Віталій Шевченко сказав кореспондентові «УМ»:
— Я шаную канал «Інтер» і розумію, як багато важив для нього Влад Ряшин, фахівець дуже високої кваліфікації. Але власне причини, через які пан Хорошковський не зміг дійти згоди з паном Ряшиним, поки що не хотілося б коментувати.
Неофіційно політологи разом з телеекспертами в один голос стверджують, що останні роки на «Інтер» мала дуже серйозний вплив СДПУ(о). Після того як Влад Ряшин залишив свою посаду, телеканал, зокрема через зміну менеджменту, цілком імовірно, намагатиметься безпосередньо подружитися з владою. Колишньому ж голові правління «Інтеру» неофіційно пророкують появу або ж на каналі «ТЕТ», який начебто залишається підконтрольний Медведчуку, або ж появу Влада Ряшина в «есдеківських» списках, які нині відчувають серйозну «напряжонку» з кадрами.
Крім офіційного виступу перед колективом «Інтеру», Влад Ряшин погодився дати лише два ексклюзивні інтерв'ю. Назви видань-везунчиків прес-служба каналу теж не оприлюднює. Тож поки що зміни на «Інтері» супроводжуються лише загадковими усмішками медійників і коментарями «не для преси».