Що ж ви, на зимові квартири...

Що ж ви, на зимові квартири...

«Лебединою піснею» називають останній у кар'єрі вихід на сцену. Як правило, людина демонструє у цей святково-ностальгійний день усі свої найкращі риси. Київський арбітр Геннадій Коваленко в Полтаві проводив свій останній матч і настільки яскраво показав себе «в усій красі», що тепер варто назвати суддівські «вбивства» «коваленківщиною». Цікаво, що делегатом на матчі «Ворскла» — «Іллічівець» був колишній шеф Асоціації арбітрів Сергій Татулян. Якщо вже він дасть діям Коваленка будь-яку оцінку, вищу за незадовільну, то це буде фактичним визнанням права служителів футбольної Феміди на відверту упередженість.

Числова магія других місць

Числова магія других місць

У Кубку ЄКВ серед чоловічих команд відбувся другий кваліфікаційний груповий раунд. До 1/8 фіналу виходили переможці 12 груп і лише чотири кращих клуби серед тих, що посіли другі місця. Щоправда, система порівняння показників тут може виявитися незвичною для шанувальників інших ігрових видів спорту. У більшості з них різниця 8—5 завжди краща за 7—4, у волейболі все навпаки — коефіцієнт співвідношення партій (якщо вжити дію ділення) у першому випадку — 1,600, тоді як у другому — 1,750. Більше того, цього разу, щоб виявити п'ятого зайвого серед других команд, що мали різницю партій «плюс 3», довелося рахувати ще й співвідношення всіх набраних очок. І тут не пощастило італійській «Феррарі», яка має 1,081 проти 1,109 у французького «Турке».

«Політехнічне» рівняння для київських американців лишилося розв'язаним лише наполовину

«Політехнічне» рівняння для київських американців лишилося розв'язаним лише наполовину

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Черговий тур в українській чоловічій cуперлізі вийшов скороченим рівно наполовину, причому з лідируючої шістки у ньому не взяли участь із різних причин відразу три команди — маріупольський «Азовмаш», «Хімік-ОПЗ» з Південного та МБК «Миколаїв». Зустрічі перших двох перенесені через участь їх у єврокубках, а миколаївці здійснюють традиційне турне по США, у рамках якого заплановано відразу вісім поєдинків зі студентськими клубами.

І на грудях у них немає медалі за місто Будапешт

І на грудях у них немає медалі за місто Будапешт

Лише (чи аж?) четверте місце на другому етапі «Єврохокей-челенджа» в Будапешті посіла національна збірна України. Власне, багато хто може назвати такий виступ невдачею. Але ті, кому відомий «листопадовий» склад нашої хокейної дружини, провалом угорський етап не вважатимуть. Адже цього разу Олександр Сеуканд вирішив не викликати гравців із російської суперліги, сила яких йому добре відома, і кинув у бій хокеїстів «Сокола», а також тих, хто зараз виступає у чемпіонаті СЄХЛ в інших клубах. Хорватів наші розбили, що називається, всуху і без питань, із командою свого класу — Білоруссю, керованою словацьким тренером Шуплером, — українці «недодали» лише однієї шайби, а зі збірною клубів потужної Словаччини виглядали як «один до двох».

НХЛ: Федот-стрілець добиває «пінгвінів» двома «пострілами»

НХЛ: Федот-стрілець добиває «пінгвінів» двома «пострілами»

Тренер «Тамби-Бей лайтнінг» Джон Торторелла пару «турів» тому сказав, що відправляє нерезультативного українця Руслана Федотенка в запас, аби він «подивився на партнерів збоку». І подіяло! Вже в другому матчі після вимушеного простою Федот повернув собі реноме «стрільця», «розмочивши» гольовий доробок у новій першості НХЛ аж двома шайбами.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Япона» — не «мать»!

«Япона» — не «мать»!

Погодьтеся, мало хто вірив у те, що на третьому етапі Гран-прі з фігурного катання перемогу здобуде наша співвітчизниця Олена Ляшенко, та ще й яку! У Пекіні Олені вдалося здійснити справжній подвиг, адже перед довільною програмою вона перебувала лише на сьомому місці з більш ніж туманними перспективами. Таке буває рідко, але саме вирішальний виступ фігуристок чільної вісімки перевернув усе з ніг на голову (чи навпаки?) — майже всі фаворитки, надто ж лідерки змагань — японки Йосі Онда та Фумі Сугурі — наробили багато помилок, тоді як українка, чудово виконавши п'ять потрійних стрибків і подвійний аксель, стрибнула в буквальному розумінні вище голови.

Всі статті рубрики