Бюджет товщає — сподiвання залишаються

Бюджет товщає — сподiвання залишаються

Уряд зробив спробу консолідуватися, включно з керівниками облдержадміністрацій, проявити таким чином дієвість вертикалі виконавчої влади. Йшлося не тільки про підсумки роботи з початку року, а й про пріоритетні напрями програми соціально-економічного розвитку країни на 2006 рік. Не випадково участь у засіданні брали, крім регіональних керівників, Президент і Голова Верховної Ради. До речі, вперше за часів прем'єрства Юрія Єханурова здійснювалася пряма трансляція урядового засідання до кабмінівського прес-центру, інтригу «в реальному часі» посилювала обіцянка замінити на засіданні уряду низку голів облдержадміністрацій. При цьому секретар РНБО Анатолій Кінах нагадав, за якими критеріями «відділятимуть» зерна від полови.

Початок революції?

Початок революції?

Хоча ще у день голосування, у неділю, опозиціонери волали про масові фальсифікації, акції протесту вони запланували лише на вівторок, і загалом протести мали тривати всього-на-всього три дні. Потім «революцію» вирішили розпочати уже в обід у середу, i у свій перший день вона мала тривати лише три години — з третьої до шостої вечора. Відповідно, опозиціонери навіть не запаслися наметами. Як раніше пояснював у інтерв'ю «УМ» опозиційний лідер Азербайджану Іса Гамбар, який, згідно із результами виборів, до парламенту не потрапив, намети не купували, бо у Баку кращі кліматичні умови, аніж у Києві. Однак, як повідомляє «РІА-Новости», в столиці Азербайджану таки помітно похолоднiшало.

Дожити до Різдва

Дожити до Різдва

Таку думку, за словами заступника головного державного санітарного лікаря України Людмили Мухарської, висловив один із експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я. Фахівець ВООЗ (католик за віросповіданням) вважає: якщо патогенний вірус не «навчиться» вільно переходити від людини до людини до різдвяних свят, то пандемія якщо й почнеться, то вже в наступному році, ближче до весни.

Полювання на гроші

Полювання на гроші

Зухвалий напад на інкасаторську машину стався вівторкового вечора у Харкові. Сталося це близько 20.00 на території товариства з обмеженою відповідальністю «Укрптахосервіс». Як повідомляє УНІАН, посилаючись на джерело у правоохоронних органах, нападників було двоє. Закривши обличчя масками, вони обстріляли інкасаторський автомобіль «Жигулі» із невстановленої автоматичної зброї. Як вдалося дізнатися медіа-групі «Об'єктив», інкасатори під'їхали до воріт птахофабрики, в цей час із кущів вискочили двоє чоловіків з автоматами і відкрили вогонь по «Жигулях». Доки співробітники птахівні викликали міліцію, нападники підпалили авто.

Нечисті погони

Нечисті погони

Дев'ять років позбавлення волі з конфіскацією майна — таке покарання призначив Жмеринський районний суд Вінницької області колишньому співробітнику одного зі столичних підрозділів міліції за хабарництво. Як повідомляє УНІАН, факт одержання хабара два роки тому виявили співробітники Управління СБУ у Вінницькій області спільно з обласною прокуратурою. Тоді правоохоронець заявився на одну з фірм, що спеціалізувалася на заготівлі металобрухту у Жмеринці, з інспекторською перевіркою (хоча ніяких санкцій на такі дії він не мав, і подібні «ревізії» до компетенції співробітника міліції не входили).

Фелікс Едмундович повернувся на Петрівку, 38

Фелікс Едмундович повернувся на Петрівку, 38

Усі російські ЗМІ вчора повідомили, що перед будинком Головного управління внутрішніх справ Москви на Петрівці, 38 позавчора з допомогою підйомних кранів знову встановили стелу з бронзовим бюстом засновника радянських карних органів Фелікса Дзержинського роботи скульптора Анатолія Бічукова. Бюст повернувся на те ж місце, де він перебував до 20 серпня 1991 року, коли його зняли після відомих подій із ГКЧП. «Залізний Фелікс» у бронзовому виконанні знову стоїть потилицею до будинку сумнозвісної Петрiвки. Ймовірно, що Фелікса повернули до свята російської міліції, яке відзначають сьогодні, декрет про створення «червоної міліції» Дзержинський підписав якраз 10 листопада. Хоча міліцейське керівництво повідомило газеті «Московський комсомолець», що пам'ятник повернули на старе місце за зверненням представників Ради ветеранів ГУВС Москви, а теперішнє його керівництво вирішило не відмовляти ветеранам.

В Іраку знайшли хімічну зброю

В Іраку знайшли хімічну зброю

Позавчора увечері італійський інформаційний телеканал RAI 24 News показав 22-хвилинний документальний фільм, в якому міститься звинувачення на адресу американської армії в тому, що вона застосовувала в Іраку заборонену хімічну зброю. Колишні військовослужбовці армії США та інші свідки стверджують у цьому кінодокументі, що рік тому під час штурму 300-тисячного іракського міста Фалуджа американці застосували проти цивільного населення бомби з запальною сумішшю на зразок напалму. Очевидцi говорять, що бачили над містом відразу після бомбардувань хмари білої субстанції, яка горіла, створюючи надзвичайно яскраве сяйво. При попаданні на людей вона вщент спалювала тканини людського тіла, залишаючи при цьому цілим одяг. Свідки стверджують, що від цієї речовини згоріли приблизно 800 цивільних мешканців міста, включно з жінками і дітьми.

Країна, де немає поганих новин

Країна, де немає поганих новин

Позавчора болгарська Рада електронних медіа (РЕМ), відповідник нашої Національної ради з радіо та телебачення, видала більш ніж суперечливу постанову, якою забороняє всім болгарським радіостанціям та телеканалам подавати з 6.00 до 23.00, навіть у публіцистичних програмах та випусках новин, «сенсаційні повідомлення про вбивства, злочини та вандалізм». Таке обмеження, на думку членів РЕМ, має за мету захистити дітей від насилля, порнографії, пропаганди расизму, алкоголю і наркотиків. Порушникам постанови загрожує штраф у розмірі 15 тис. левів (приблизно 45 тис. гривень).

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Кінець епохи Великого Брата

Кінець епохи Великого Брата

Він був найсильнішим із нас, сучасників. Він був найвідомішим із нас. У цьому з ним міг сперечатися хіба футболіст Андрій Шевченко. Але саме боксер Віталій Кличко був українцем номер один за величиною ореолу світової слави. Адже його «сфера діяльності», на відміну від футболу, розповсюджувалася на Сполучені Штати — країну, не підкоривши яку, не можеш вважатися великим спортсменом. Віталій підкорив. І став першим білошкірим боксером — чемпіоном світу в суперважкій вазі за найпрестижнішою версією WBC. 24 квітня 2004 року в переповненому лос-анджелеському «Степлз центрі» він технічним нокаутом переміг південноафриканця Коррі Сандерса й посів трон, звільнений великим британцем Ленноксом Льюїсом, якому, за великим рахунком, насправді й не поступався. Після цього український Доктор Фауст, або ж, як ще називають Віталія, Залізний Кулак, провів лише один бій — 11 грудня 2004-го захистив титул у протистоянні з Денні Уїльямсом. Певно, саме цей поєдинок стане для Кличка-старшого останнім у його професійній боксерській кар'єрі. Адже вчора 34-річний боєць оголосив про свій відхід із великого спорту.

Туман яром...

Туман яром...

Аж до кінця тижня Київ буде «закутаний» у туман. Про це повідомила Людмила Савченко, начальник метеопрогнозів Гідрометеобюро української столиці. «Це пов'язано з приходом в Україну антициклону зі сходу. Тумани — звичайне явище для осені, тримаються приблизно 9 днів», — цитує синоптика «Форум».

Всі статті рубрики