Із бронзовим потенціалом. Жіноча збірна України завершила хокейний ЧС в дивізіоні ІІВ на третьому місці
Жіночий хокей в Україні робить лише перші кроки. Десять років тому ФХУ провела прем’єрний чемпіонат країни. >>
Як і очікувалося, головним тренером столичного «Арсеналу» призначений Олександр Заваров. Фахівець, який прийшов на зміну Олександру Баранову, погодився на роботу з «канонірами» після зустрічі з мером Києва Олександром Омельченком.
У другому турі жіночого Кубка топ-команд Європи черкаський «Круг» у рідних стінах здолав «Єдінство» з Сербії і Чорногорії — 3:1 (24:26, 25:16, 25:21, 25:21). В іншому матчі групи С бельгійський клуб «Дофін» із Шарлеруа переграв словацьку «Сеніцу» — 3:0. Тепер в активі кожної з команд по три очки.
Українка Яна Шемякіна стала чемпіонкою Європи серед юніорок в угорському Таполці. У фіналі наша шпажистка впевнено здолала представницю Швейцарії Евек'юз — 15:7. Кілька місяців тому 17-річна львів'янка виграла континентальну першість і серед дорослих.
Відбулися перші матчі НБА нового сезону. У прем'єрній зустрічі чинний чемпіон найсильнішої ліги світу — «Сан-Антоніо сперз» — розібрався з «Денвер наггетс» — 102:91. А вчора команду з Денвера в овертаймі з рахунком 99:97 переграв і «Лос-Анджелес лейкерз», клуб нашого Станіслава Медведенка. Українець за рішенням тренера Філа Джексона на майданчик не виходив. Не зіграв за свій «Сіетл» інший наш співвітчизник, 30-річний форвард Віталій Потапенко, який незадовго до старту сезону отримав невелике ушкодження. Його «надзвукові» партнери поступилися «Лос-Анджелес кліпперз» — 93:101.
Результати матчів НХЛ за середу: «Баффало» — «Оттава» — 4:10 (Альфредссон («О») — 4 шайби), «Сент-Луїс» — «Чикаго» — 5:6 ОТ, «Даллас» — «Лос-Анджелес» — 3:6, «Ванкувер» — «Міннесота» — 2:1, «Сан-Хосе» — «Нешвілл» — 3:2 ОТ.
Позавчора Верховна Рада 292 голосами підтримала запит президента ФФУ Григорія Суркіса до Президента України Віктора Ющенка та Прем'єр-міністра Юрія Єханурова «Стосовно ситуації, що виникла навколо НСК «Олімпійський» під час підготовки до участі України в тендері на право проведення чемпіонату Європи-2012 з футболу та недотримання законодавства України під час забудови прилеглої до нього (стадіону) території». Як відомо, будівництво торгового центру біля головної арени країни не дає змогу гарантувати безпеку глядачам при евакуації.
Жіночий хокей в Україні робить лише перші кроки. Десять років тому ФХУ провела прем’єрний чемпіонат країни. >>
Пауза в чемпіонаті країни, що обумовлена матчами національної збірної України, — це часто момент, після якого в клубному турнірі трапляються несподівані результати. >>
Цвітінням сакури зустріла «країна сонця, що сходить» третій етап Формули-1, який пройшов минулого вікенду на автодромі «Сузука». >>
Особистий рекорд за кількістю здобутого «золота» на етапі Кубка світу встановила прима вітчизняної художньої гімнастики Таїсія Онофрійчук. >>
Після трьох місяців хардового сезону, кульмінацією якого стали Australian Open та «тисячники» на Близькому Сході та в США, провідні тенісисти підбивають підсумки першої частини року та розпочинають підготовку до ґрунтового Roland Garros. >>
«Ми незадоволені результатом, завдання на цикл не виконано», — заявив очільник УАФ Андрій Шевченко після поразки української збірної шведам (1:3) у півфіналі кваліфікаційного плей-оф ЧС-2026. >>