Третій — не зайвий?

Третій — не зайвий?

Цього тижня крісло, що стоїть у президії парламенту ліворуч від Литвина, може нарешті знайти свого нового господаря. Воно порожнє ще з того часу, як Верховна Рада увільнила Олександра Зінченка від депутатських повноважень, а відтак — і посади віце-спікера через перехід на роботу в секретаріат Президента. Одного разу нардепи намагалися заповнити вакансію віце-спікера, але марно. Це було в червні, і парламентарії обирали між чотирма кандидатурами — Юрієм Костенком, Богданом Губським, Віктором Мусіякою та Володимиром Зайцем. Але тоді бюлетенями скористалося тільки 255 нардепів, а для визнання голосування дійсним потрібна «явка» 300 депутатів.

Помаранчевий звіт зі знаком «плюс»

Помаранчевий звіт зі знаком «плюс»

Минулої п'ятниці майдан перед Черкаською облдержадміністрацією знову став помаранчевим. Сюди зійшлися не тільки мешканці обласного центру, а й з'їхалися представники з усіх районів області. Як і рік тому, народ був у жовтогарячих шарфиках і тримав у руках оранжеві прапори (цього разу — переважно партії «Народний союз «Наша Україна»). Навіть холодна погода та раптовий мокрий сніг нагадали людям про революційні події минулого року. Тільки цьогоріч маніфестанти вже не виборювали, а слухали. Черкаська влада вирішила першою в Україні публічно відзвітувати про те, що їй вдалося зробити за рік після президентських виборів.

Електоральні симпатії Львова:

Електоральні симпатії Львова:

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Якби вибори відбулись зараз, у Львові переміг би «Народний союз «Наша Україна», а мером столиці Галичини став би Андрій Садовий. Про це свідчать дані опитування мешканців обласного центру, яке на замовлення Комітету виборців України провів Київський міжнародний інститут соціології (опитано 706 мешканців Львова віком понад 18 років).

Іван, син Павла Івановича

Іван, син Павла Івановича

Найвідоміший український «американський в'язень», перебуваючи під слідством у США, схоже, не нудьгує. По-перше, Павло Іванович Лазаренко серйозно настроєний повернутися до України, і то не на щиті, а зі щитом. Про це свідчить активізація самого екс-Прем'єра, який уже навіть встиг «побувати» на зустрічі зі своїми однопартійцями за посередництвом селекторного зв'язку, так і його політичної сили, партії «Громада». А в Дніпропетровську, як розповідають тамтешні мешканці, повернення «Хазяїна» дехто вже чекає з нетерпінням — на місцевому ЦУМі навіть повісили чимале зображення Павла Івановича.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Піскуном дано бути не кожному

Піскуном дано бути не кожному

«Сьогодні». Так коротко й вичерпно відповів минулої п'ятниці на своєму традиційному брифінгу голова секретаріату Президента Олег Рибачук на запитання журналістів про те, коли буде назване прізвище кандидата на посаду Генпрокурора. Минуло «сьогодні», а потім і «завтра», а про ймовірного наступника Святослава Піскуна, якого ще повинна затвердити Верховна Рада, країна нічого конкретного не почула. Що, втім, уже й не дивує, адже подібні «передчасні анонси» в нової влади входять у звичку. «Вівторок» в обіцянці назвати ім'я нового міністра в реальності виявляється п'ятницею, «кінець цього тижня» — кінцем наступного, а засмикані кiлькома скасуваннями представлення голови НТКУ телевізійники зрештою сприймають як належне призначення зовсім несподіваного керівника.

Всі статті рубрики