Десять «самураїв» нам не завада

Десять «самураїв» нам не завада

Товариський матч Україна — Японія у середу був цікавим із багатьох причин, але, з одного боку, осіння прохолода й дощ, а з іншого — ранній час початку гри в будень (17:00 — так зручніше для прямої трансляції на Далекий Схід) спричинили «убогість» глядацької аудиторії. Ті, хто не прийшов на НСК «Олімпійський», не виключено, втратили нагоду... провести команду Олега Блохіна на чемпіонат світу. Судіть самі: судячи з висловлювань тренера, листопадове «вікно» для спарингів нас уже не приваблює, а зустрічі навесні наступного року українці, найпевніше, зіграють де-небудь в «аравійській пустелі» чи на Мальті.

Ікона від Ющенка

Ікона від Ющенка

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Позавчора підтвердилася цікава тенденція: якщо зі збірною України зустрічається Президент Віктор Ющенко — команда виграє.

Шацьких до Німеччини не поїде

Шацьких до Німеччини не поїде

Останній тур групових турнірів європейської кваліфікації на ЧС-2006 назвав ще трьох власників щасливих квитків. Провівши відбір не надто виразно, збірна Франції таки завершила його на першому рядку в групі 4, зусиллями старої гвардії у вигляді Зідана й Вільтора, забезпечивши розгром Кіпру. Цікаво, що половина команд цієї групи завершили турнір без поразок, але з великою кількістю нічиїх. Зайвим із нулем у графі «програші» виявився Ізраїль. Не зумівши переграти вдома Швейцарію, розпрощалася з надіями на поїздку до Німеччини і збірна Ірландії.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На «шайбі» все спокійно — йдемо на дно

На «шайбі» все спокійно — йдемо на дно

Позавчора в київському Будинку профспілок відбулася п'ята звітно-виборча конференція Федерації хокею України. 47 делегатів із різних регіонів визнали роботу ФХУ задовільною після того, як віце-президент цієї громадської організації Володимир Ромашко зачитав звіт. Президент ФХУ, мер Києва Олександр Омельченко не знайшов часу, щоб відвідати зібрання, навіть попри те, що іванофранківці висунули його кандидатуру для переобрання на посту. «Альтернативний» кандидат — президент «Сокола» Олександр Омельченко-молодший — зняв свою кандидатуру через зайнятість. На оргзаході його теж не було. Отже, вибори проходили без висуванців, та це не завадило переобрати Омельченка-батька президентом ФХУ до 2008 року.

Всі статті рубрики