Рюкзаки для міністрів

Рюкзаки для міністрів

Всупереч побоюванням, перше засідання нового складу уряду, що відбулося минулої суботи, не було таким уже й «засекреченим». Інформацію про нього розмістив урядовий веб-портал, а окремі міністри розповіли про хід обговорення. Глава Кабміну Юрій Єхануров доповів про візит до Москви і нагадав, що президенти України та Росії ще в Казані визначилися з основними напрямками роботи з розчищення всіх завалів, які є у відносинах між країнами. А тому, зазначив Прем'єр, практично над реалізацією цих домовленостей працюватиме комісія Ющенко — Путін. Зараз, за словами пана Єханурова, «триває робота на рівні експертів, рутинна робота без сенсацій». «Не треба чекати сенсації і щодо розв'язання проблем постачання та транзиту газу, — заявив Прем'єр-міністр. — У країні є уряд, уряд є для того, щоб забезпечувати нормальне життя громадян щодня — і влітку, і взимку... Тому буде нормальна спокійна робота».

Головний біль «Собору»

Головний біль «Собору»

Політичне харакірі можна зробити і «понарошку». Про це красномовно нагадує останній тиждень із буття Анатолія Матвієнка, вже екс-голови кримського уряду і, після скандалу (коли фракція «Собору» проголосувала всупереч рекомендаціям керівника партії, проти кандидатури Єханурова), здавалося, вже екс-голови партії. 1 жовтня, після восьмигодинної дискусії, Центральна рада партії поновила його на посаді голови. Ніякого позачергового з'їзду не буде. А от якою буде передвиборча політика «Собору», залишилося наразі не відомим.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Як починався Майдан

Як починався Майдан

Політичні філософи часто кажуть, що Помаранчева революція тривала не два тижні, а понад десяток років. Тобто, намотуючись навколо акції «Україна без Кучми», довкола парламентських виборів-2002, переросла в помаранчевий Майдан. При цьому ланкою революційного ланцюга, якщо взагалі не його початком, називають осінь 90-го — пору, коли на Майдані теж стояли намети і там теж голодували люди. Це була славнозвісна «студентська революція», або ж «революція на граніті».

Всі статті рубрики