У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
«Будинок літаючих кинджалів», «27 сходинок Шаоліня», зрештою, «Вбити Білла» — у яких тільки стрічках герої не застосовують східні єдиноборства, колискою яких є легендарний буддистський монастир у Шаоліні. Бойове мистецтво ченців приносило мільйонні прибутки кіностудіям Голлівуду та Гонконгу, а справжні його носії тим часом обурювалися тим, як іноді безпардонно кіношники викривлюють дійсність. Обурювалися, терпіли, а потім узяли й вирішили втерти американським та гонконгським продюсерам носа і поставити... власне кіно.
Як повідомляє газета «Гардіан», монахи Шаоліня власноруч займатимуться кіновиробництвом. До зйомок у трилогії-бойовику «Легенда ченців-воїнів храму Шаолінь» священнослужителі планують залучити провідних світових акторів та режисерів. А виконавчим продюсером стане сам настоятель монастиря Ші Юнсінь. Перша стрічка, зйомки якої розпочнуться наступного року, заснована на правдивій історії про 30 ченців, якi боролися з піратами у XVI сторіччі, стане першою з трьох картин за назвою «Легенда ченців-воїнів храму Шаолінь». Планується, що монахам вдасться не лише показати справжню суть свого бойового мистецтва, істинне покликання якого не в тому, щоб дубасити ворогів, а в тому, щоб загартовувати свій дух і жити в гармонії із собою, а й непогано поповнити бюджет храму. Прем'єру призначено на 2008 рік, і спеціальний підрозділ комерційного відділу монастиря — «Трансляційна культурна компанія Шаоліня» — вже готує масовану рекламну кампанію. Адже для того, щоб не лише заробити, а й «відбити» понад 25 затрачених на зйомки мільйонів доларів, фільму знадобиться неабияка розкрутка.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>