У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Позавчорашнє «богослужіння» в «Церкві Марадони». (Фото РЕЙТЕР.)
З Різдвом вас! А заодно і з Новим роком. Це не жарти — у четвер і справді офіційно почався новий, 43-й, рік від різдва... Дієго Марадони. І це — величезне свято для 20 тисяч зареєстрованих по всьому світу віруючих «Церкви Марадони», які 30 жовтня урочисто відзначали день народження свого ідола. Ця релігійна установа почала діяти в аргентинському місті Росаріо рік тому; за короткий період церковна «мережа» розрослася, і позавчора кілька сотень адептів «святого Дієго» відслужили урочистий молебень із хресною ходою у столиці Аргентини — Буенос-Айресі.
Усі ці люди — аж ніяк не пацієнти місцевої психушки, вони поважні, цілком нормальні громадяни. От тільки захоплення футболом для них переросло у якусь маніакальну пристрасть, раз уже дійшло до того, що проголосили богом звичайну, хоча й дуже популярну у спортивному світі людину — легендарного десятого номера збірної Аргентини. І тепер ведуть власне літочислення з 1960 року, від дня появи на світ Дієго Армандо Марадони.
Засновники цього незвичайного культу, аргентинці Ернан Амес та Алехандро Верона, розповідають, що ідея організувати «Церкву Марадони» виникла у них іще в 1986 році, коли збірна Аргентини на чемпіонаті світу виграла в команди Англії. Вирішальний гол тоді забив саме Марадона — рукою. Оскільки арбітр це порушення правил проігнорував, Дієго відтоді так запишався, що й понині твердить: той гол був забитий «рукою Бога». Тому інша назва «марадонинської» секти — «Церква руки Бога», а втіленням Всевишнього є сам колишнй форвард.
Хоча краще б ці богохульники молилися не Марадоні, а за Марадону, який постійно має проблеми з поліцією і ніяк не позбудеться наркотичної залежності...
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>