У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Японські конструктори, здається, і дня не можуть прожити без того, щоб не вигадати якогось нового робота. Здавалося б, із такими темпами у Країні Сонячного Сходу вже навіть за прилавками повинні стояти механічні «люди», не те що працювати, скажімо, двірниками. Але насправді технологічні новинки працюють переважно на виставках. Досі справді популярним можна було назвати хіба що робота-собачку, якого замість домашньої тварини активно скуповували алергіки. Однак розробники нового андроїда, який незабаром надійде у продаж, сподіваються, що їхнє дітище таки стане в нагоді японським родинам.
Робот, розроблений компанією «Міцубісі», може розрізняти до десяти облич і розуміє 10 тисяч слів. Основна функція цього малюка (зріст — 1 м, вага — 30 кг) на ім'я Вакамару — допомога в хатньому господарстві. Робот, пересуваючись на колесиках і працюючи від акумуляторних батарей, може наглядати за домом, поки господарі у від'їзді, виконувати роль секретаря, а якщо потрібно, то й посидіти з хворим замість няньки. Коштуватиме технічна «домогосподарка» 14 тисяч 300 доларів США.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>