Як Юля в шко­лу...

Як Юля в шко­лу...

Учо­ра Юлія Ти­мо­шен­ко звер­ну­ла ува­гу на ос­ві­ту — і прий­ш­ла на ко­ле­гію Мі­нос­ві­ти та на­у­ки. Зви­чай­но, Юлії Во­ло­ди­ми­рів­ні не зви­ка­ти де­мон­с­т­ру­ва­ти вель­ми­ша­но­ва­но­му чо­ло­ві­чо­му то­ва­рис­т­ву, як тре­ба пра­цю­ва­ти, як прий­ма­ти рі­шен­ня і швид­ко на них ре­а­гу­ва­ти.

МЗС без опiки

МЗС без опiки

Від­те­пер зов­ніш­ня по­лі­ти­ка Ук­ра­ї­ни бу­де більш чіт­кі­шою і ці­ліс­ною. При­най­м­ні це вип­ли­ває зі слів мі­ніс­т­ра за­кор­дон­них справ Бо­ри­са Та­ра­сю­ка, який по­си­ла­єть­ся на май­бут­ній указ Пре­зи­ден­та про по­си­лен­ня ко­ор­ди­ну­ю­чої ро­лі МЗС у здій­с­нен­ні зов­ніш­ньої по­лі­ти­ки Ук­ра­ї­ни.

Пат­рі­арх.ua

Пат­рі­арх.ua

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Пат­рі­арх УПЦ КП Фі­ла­рет став пер­шим пред­с­то­я­те­лем ук­ра­їн­сь­кої цер­к­ви, що спіл­ку­вав­ся з вір­ни­ми у вір­ту­аль­но­му ре­жи­мі.
І сло­вом, і ді­лом до­вес­ти по­зи­тив­не став­лен­ня цер­к­ви до ін­тер­не­ту до­по­міг Фі­ла­ре­ту веб-сайт «Обоз­ре­ва­тель». Ре­аль­ни­ми свід­ка­ми вір­ту­аль­ної роз­мо­ви з пас­т­вою ста­ли кіль­ка жур­на­ліс­тів про­від­них те­ле­ка­на­лів і га­зет, що при­бу­ли в кон­фе­рен­ц-­зал ін­тер­нет-ви­дан­ня.

Ди­кий «Ле­бідь»

Ди­кий «Ле­бідь»

Ес­та­фе­ту при­год на ат­рак­ці­о­нах прий­ня­ла Єв­па­то­рія: у там­теш­ньо­му «Пар­ку роз­ваг», що на на­бе­реж­ній, трав­му­ва­ли­ся двоє ді­тей. Цьо­го ра­зу НП ста­ла­ся на без­печ­ній, як на пер­ший пог­ляд, ка­ру­се­лі «Ле­бідь». Цей ат­рак­ці­он з ка­бін­ка­ми у виг­ля­ді дов­го­ши­їх пта­хів обер­та­єть­ся нав­ко­ло сво­єї осі, під­ні­ма­ю­чи си­дін­ня з ма­ле­чею на ви­со­ту май­же чо­ти­ри мет­ри від зем­лі. У ка­бін­ці, де пе­ре­бу­ва­ли двоє ді­тей — 13-річ­ний хлоп­чик і йо­го 4-річ­на сес­т­рич­ка, ви­пав крі­пиль­ний болт ко­лис­ки. Че­рез це ме­та­ле­вий «ле­бідь» пе­ре­вер­нув­ся нав­ко­ло сво­єї осі, і ді­ти з ньо­го по­па­да­ли до­до­лу.

Зли­ви — про­ти по­до­лян

Зли­ви — про­ти по­до­лян

По­туж­ний грім і спа­ла­хи блис­ка­ви­ці, що впро­довж усі­єї но­чі із се­ре­ди на чет­вер роз­рі­за­ли не­бо, суп­ро­вод­жу­ва­ли­ся на По­діл­лі силь­ни­ми до­ща­ми. Учо­раш­нім ран­ком, який че­рез гус­ті свин­це­ві хма­ри, що низь­ко плив­ли із за­хо­ду, біль­ше ски­дав­ся на піз­ній ве­чір, опа­ди не при­пи­ни­ли­ся. Як і про­тя­гом усьо­го дня. Виб­ри­ки по­го­ди, на жаль, не за­ли­ши­ли­ся без сум­них нас­лід­ків.

Зір­вав джек­пот — ді­ли­ся!

Зір­вав джек­пот — ді­ли­ся!

Схо­же, що ро­же­ва мрія ба­гатьох ук­ра­їн­ців — виг­ра­ти си­лу-си­лен­ну гро­шей у ло­те­рею — мо­же тро­хи поть­мя­ні­ти. Ад­же не вик­лю­че­но, що зов­сім не­за­ба­ром щас­лив­чи­кам, які «зір­вуть» круг­лень­ку су­му, до­ве­деть­ся ді­ли­ти­ся з дер­жа­вою — Ка­бі­нет Мі­ніс­т­рів Ук­ра­ї­ни про­по­нує опо­дат­ко­ву­ва­ти виг­ра­ші в дер­жав­них гро­шо­вих ло­те­ре­ях. Про це йдеть­ся в уря­до­во­му про­ек­ті За­ко­ну «Про вне­сен­ня змін до За­ко­ну Ук­ра­ї­ни «Про опо­дат­ку­ван­ня при­бут­ку під­п­ри­ємств». У ньо­му про­по­ну­єть­ся ви­лу­чи­ти нор­му про не опо­дат­ку­ван­ня виг­ра­шів у дер­жав­ні гро­шо­ві ло­те­реї, пе­ре­дає «hotline.net.ua».

Ме­ду — ще й лож­кою

Ме­ду — ще й лож­кою

Тра­ди­цій­но на Спа­са про­хо­дять ме­до­ві вис­тав­ки і яр­мар­ки. На 19 сер­п­ня при­па­дає день свя­тих пок­ро­ви­те­лів па­січ­ни­ків — Зо­си­ми і Сав­ва­тія, то­му це ще й день бджо­ля­ра в Ук­ра­ї­ні. Вчо­ра в Ін­с­ти­ту­ті бджіль­ниц­т­ва іме­ні Про­ко­по­ви­ча в Ки­є­ві роз­по­ча­ла­ся що­річ­на вис­тав­ка-яр­ма­рок «Бджіль­ниц­т­во-2005», яка три­ва­ти­ме до 20 сер­п­ня. Ці дні — справ­ж­ній рай для ки­ян, які мо­жуть при­ї­ха­ти на вул. За­бо­лот­но­го,19 і ку­пи­ти літр-два лі­ку­валь­но­го нек­та­ру за ми­ну­ло­річ­ною ці­ною — всьо­го 20 гри­вень за літр.

Ка­жа­ни ата­ку­ють!

Ка­жа­ни ата­ку­ють!

Як­що в За­по­різь­кій об­лас­ті на лю­дей на­па­да­ють вов­ки, то на Чер­ка­щи­ні ін­ша на­пасть: тут уже двох лю­дей уку­си­ли... ка­жа­ни. Ста­ло­ся це, як не див­но, у са­мих Чер­ка­сах, а не в якійсь там пе­че­рі, де по­люб­ля­ють се­ли­ти­ся «ми­ші з кри­ла­ми».

«По­лу­нич­ку» про­по­ло­ли

«По­лу­нич­ку» про­по­ло­ли

Низ­ку ус­піш­них опе­ра­цій з ін­тер­ва­лом у де­кіль­ка днів про­ве­ла за­по­різь­ка «по­лі­ція мо­ра­лі» — спів­ро­біт­ни­ки від­ді­лу бо­роть­би зі зло­чи­на­ми, пов'яза­ни­ми з тор­гів­лею людь­ми. Піс­ля зак­рит­тя в од­но­му з ніч­них клу­бів на Азов­сь­ко­му мо­рі у Ки­ри­лів­ці бу­дин­ку роз­пус­ти мо­раль­но стій­кі слід­чі «до­тис­ну­ли» у За­по­ріж­жі ще ре­зо­нан­с­ні­шу спра­ву, фі­гу­ран­тів якої взя­ли «на га­чок» уже дав­но: в од­ній з при­ват­них квар­тир ви­яв­ле­но під­піль­ну пор­нос­ту­дію.

Мі­ла бу­ла ми­лою

Мі­ла бу­ла ми­лою

Зда­ва­ло­ся, ар­те­ків­ців, які ба­чи­ли ген­сек­ре­та­рів Ра­дян­сь­ко­го Со­ю­зу, сьо­год­ніш­ніх пре­зи­ден­тів, кос­мо­нав­тів та й, влас­не ка­жу­чи, ба­гатьох зі­рок, уже ні­чим не зди­ву­єш. На Мі­лу че­ка­ли в се­ре­ду п'ять го­дин — хто в Сім­фе­ро­поль­сь­ко­му ае­ро­пор­ту, ад­же її приватний лі­так «Сессна» (з Нiмеччини) за­піз­нив­ся, а хто — без­по­се­ред­ньо під го­те­лем. По­ки че­ка­ли, ук­ра­їн­сь­кі жур­на­ліс­ти на­ма­га­ли­ся прок­рас­ти­ся в но­мер-люкс у ком­п­лек­сі «Скель­ний» (від міс­ця роз­та­шу­ван­ня на ске­лі), де ні­би­то по­вин­на жи­ти Мі­ла (це як­що во­на по­го­дить­ся). З вік­на від­к­ри­ва­єть­ся гар­ний вид на мо­ре, збо­ку — ске­ля, дві кім­на­ти, шкі­ря­ний ди­ван... Ми­ну­ло­го ро­ку в цьо­му но­ме­рі жив Слав­ко Ва­кар­чук. А за­раз десь по­руч — Рус­ла­на, лі­дер гур­ту «Тар­так» Саш­ко По­ло­жин­сь­кий. Пе­ред са­мим при­їз­дом Йо­во­вич Рус­ла­на в бі­ло­му ка­пе­лю­сі і бі­лих чо­бо­тях сі­дає в ма­ши­ну і ку­дись їде. Ка­же, що назус­т­річ. Та й що ро­би­ти од­ній зір­ці в но­ме­рі, як­що ін­ша — в об'єк­ти­вах стіль­кох ві­де­о­ка­мер...

Спас яб­лу­ка при­пас

Спас яб­лу­ка при­пас

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

19 сер­п­ня пра­вос­лав­на цер­к­ва від­з­на­чає Пре­об­ра­жен­ня Ісу­са Хрис­та, що ста­ло­ся на го­рі Фа­во­р. У на­ро­ді свя­то це на­зи­ва­єть­ся Дру­гим Спа­сом, або Спа­сом яб­луч­ним. По всіх цер­к­вах свя­тять яб­лу­ка та різ­но­ма­ніт­ні пло­ди но­во­го вро­жаю, са­до­ви­ну та го­ро­ди­ну, нап­рик­лад гар­бу­зи. Ка­жуть, ні­би цьо­го дня Спас хо­дить се­ред лю­дей і куш­тує ово­чі. Гос­по­ди­ні обов'яз­ко­во пек­ли різ­но­ма­ніт­ні пи­ро­ги, стру­де­лі й пи­ріж­ки з яб­луч­ною на­чин­кою.

Всі статті рубрики