Дружні обійми за право зустрітися з Віталієм Кличком

Дружні обійми за право зустрітися з Віталієм Кличком

Важко зрозуміти, навіщо Дон Кінг взагалі організував цей «цирк» у Чикаго, де вишукана публіка відверто «засвистіла» Хасіма Рахмана й Монте Баррета. Унікальний титул «тимчасового чемпіона» WBC боксери, які давно товаришують родинами, розіграли в надто дружньому стилі. Американці рухалися повільно, постійно «клінчували», а деколи і просто стояли в міцних обіймах один одного. «Скеля» Рахман і «Двустволка» Баррет відверто не знали, як своєму спарингу з відомим результатом надати відповідної серйозності. Після поєдинку обличчя обох професіоналів виглядали так, ніби вони провели важкий обмін ударами. Проте синці й розсічення стали наслідками зіткнення їхніх голів.

Болгарський «горішок» міцніший?

Болгарський «горішок» міцніший?

Завершилося перше коло відбіркового турніру чемпіонату Європи-2005 у групі С. Збірна України, гостюючи в суботу в Хорватії, зуміла налаштуватися на гру і здобула важливу перемогу з рахунком — 84:76. Левова частка очок в активі Оксани Письменник (24), Олени Крикуненко (21 + 4 підбори) та Олександри Горбунової (21). В іншому поєдинку болгарки переграли ізраїльтянок — 74:70.

Турецькі іспити українців

Турецькі іспити українців

Від минулого четверга в турецькому Ізмірі тривають ігри XXIII літньої універсіади. Ясна річ, далеко не всі найсильніші атлети світу беруть участь у студентських змаганнях. Дехто не вважає за потрібне мати вищу освіту, дехто не проходить за віком, а декого подібні форуми не приваблюють через їхній посередній рівень або малі суми призових. Ті ж, хто таки раз на два роки приїздить на універсіади, мають свої задуми.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Блохін ще не сказав «ні» «Динамо»

Блохін ще не сказав «ні» «Динамо»

У суботу, коли журналісти прибули в Кончу-Заспу, сподівалися, що розмова з головним тренером національної збірної вийде за рамки турніру пам'яті Лобановського. Утім нардеп Олег Блохін жорстко заявив, що його основна (!?) робота — це збірна, і запитання щодо тренерства в «Динамо» просив адресувати Анатолію Дем’яненку та Ігорю Суркісу.

Фаворити — без втрат

Фаворити — без втрат

Можна багато сперечатися про доцільність старту клубів вищої ліги на стадії 1/32 фіналу Кубка України. Беззаперечний аргумент «за» — приїзд елітних команд у провінцію — стає справжнім святом для місцевих уболівальників. І це для розвитку футболу в країні не менш важливо, ніж бажання грандів зберегти сили для єврокубків. І якщо вже наші провідні команди мають амбіції щодо міжнародних баталій, то подолання нижчолігових суперників не повинне бути для них великою проблемою. Навіть якщо грати «умовним» другим складом.

«Золото» з Бердичева

«Золото» з Бердичева

Єдину медаль для України на світовому легкоатлетичному «бієнале» здобув той, від кого найменше цього сподівалися, — 22-річний стрибун у висоту Юрій Кримаренко. Легкоатлет із Бердичева, який зараз представляє Київську область, на тому самому стадіоні в Гельсінкі, де у 1983 році — на першому чемпіонаті світу — встановив свій перший рекорд Сергій Бубка, виявився міцнішим і водночас простішим за цілий сонм світових зірок.
Худий, як Кощій, Кримаренко ще в січні мав особистий рекорд на рівні 2,23 м. За півроку він збільшив власне досягнення на 10 см, хоча у порівнянні з цьогорічною «стелею» «висотників» це здавалося «рівнем плінтуса». Але у молодого бердичівця, на відміну від суперників і партнерів по команді, виразно палали очі. Він не комплексував і стрибав не на п'єдестал, а для себе. Відтак у холодному фінському секторі народилася одна з головних сенсацій Х чемпіонату світу. В останній день змагань «золото» Кримаренка стало приємною ложкою меду в цілу діжку дьогтю, яку перед тим викотили на стадіон Гельсінкі українські легкоатлети.

Всі статті рубрики