Апетит на «Криворіжсталь» приходить пiд час продажу

Апетит на «Криворіжсталь» приходить пiд час продажу

Ідея відкриття промислових парків, і не тільки вона, — те, що, очевидно, спонукало уряд до дальших кроків у цьому напрямі. Насамперед довелося критично переглянути всі закони і постанови Кабміну, які стосуються здійснення інноваційної політики. Виявилося, що ці документи «абсолютно», за словами Прем'єра Юлії Тимошенко, не спроможні вирішити проблему. А проте від цієї нормативної бази залежить конкурентоспроможність українських товарів і послуг на світових ринках. Заслухавши це питання на своєму позавчорашньому засіданні, уряд остаточно переконався, що галузева наука скніє без замовлень промисловиків і не пропонує інновацій на ринок. Тому було вирішено змінити «формат», в якому відбувається (поки що тільки на словах) процес поєднання науки з виробництвом. Як повідомила Юлія Тимошенко, буде зроблено перехід до такої системи впровадження інновацій, за якою працює весь світ. Уряд ініціює створення робочої групи, в якій задаватимуть тон, з одного боку, власники і менеджери промислових підприємств, з іншого — науковці, і чекає від них вироблення сучасної моделі інноваційної політики.

Фальшиві сироти

Фальшиві сироти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Уперше в історії абітурієнтських перегонів на вступ до вищих навчальних закладів Міністерство освіти та науки виявило вражаючий факт, коли абітурієнти пред'являли приймальній комісії свідоцтва про смерть живих батьків. Горе-сиротами були переповнені інститути та університети міста Одеси, де виявлено близько 80 підроблених свідоцтв про смерть батьків та встановлення фальшивої опіки та піклування.

За суд відповіси, брат...

За суд відповіси, брат...

Голосіївський районний суд міста Києва виніс вирок обвинувачуваним у справі про вибух у будинку Дарницького районного суду столиці, скоєний 9 лютого 2004 року. Нагадаємо, що тоді унаслідок вибуху травми отримали більше десяти осіб.

Камінь за пазуху і вперед, на Говерлу

Камінь за пазуху і вперед, на Говерлу

Можливо, незабаром підкорювачам Говерли не доведеться видиратися на її вершину напівдиким маршрутом. А піднятися на карпатський двотисячник можна буде цілком цивілізованими «східцями». Принаймні керівництво Карпатського національного природного парку вже запропонувало новий проект підкорення найвищої вершини Українських Карпат. Це буде абсолютно новий маршрут під назвою «Європейська стежка».

Котлованний період

Котлованний період

Столичний вокзал, який щодня стає місцем паломництва тисяч людей (літо все ж таки, час відпусток), невдовзі «потішить» пасажирів скупченням будівельників, екскаваторів та бетономішалок, які окупують територію Привокзальної площі. Підніметься свіженька тротуарна плитка, яка з'явилася на площі під час нещодавньої реконструкції вокзалу, а замість неї виростуть «розриті могили» котлованів та «єгипетські піраміди» з піску та каміння. Річ у тім, що на людному місці розпочнеться реконструкція площі, яка передбачає розміщення з обох боків залізничного вокзалу підземних і наземних паркінгів, їдалень та офісів. Причому робити цю «добру справу» будуть за рахунок коштів інвесторів, які побудують біля вокзалу торговельний і готельно-офісний центри та житло, тому у збитку ніяк не залишаться. Роботи ще не почалися, але все йде до того — заплановано, що реконструкція площі закінчиться до 2010 року.

І батогом, і пряником

І батогом, і пряником

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Державна митна служба потроху приходить до тями після чотиригодинного закритого засідання колегії за участю Президента України. Знову переглядаються результати роботи служби за перше півріччя цього року. Вони ніби непогані: зроблено перерахування до держбюджету податків та зборів на суму значно більшу, ніж за січень—червень 2004 року, аж на 69,3 відсотка. А щоденний середній розмір перерахування митних платежів та інших податків удвічі перестрибнув показник червня минулого року (73,5 млн. грн.).

«Мисливця за президентами» спіймано

«Мисливця за президентами» спіймано

Вбити президентів США та Грузії з другої спроби має бажання грузин Володимир Арутюнян, якого підозрюють у замаху на Джорджа Буша та Михайла Саакашвілі під час їхнього виступу перед 150-тисячною аудиторією на головній площі Тбілісі 10 травня. Тоді невідомий кинув бойову гранату у бік трибуни, яка впала за кілька метрів від неї і не спрацювала. Однак втілити свої нові фантазії у життя безробітному Арутюняну навряд чи вдасться, оскільки позавчора увечері його затримали співробітники грузинського МВС. При цьому, намагаючить утекти, підозрюваний встиг застрелити начальника Контртерористичного центру МВС Грузії Зураба Квлівідзе. Сам підозрюваний унаслідок перестрілки з правоохоронцями отримав три вогнепальні поранення, і учора його мали перевести з центральної до тюремної лікарні.

Гроші за те, що ми хороші

Гроші за те, що ми хороші

Україна отримає від Америки найбільшу суму коштів з-поміж інших країн колишнього СРСР на програми розвитку демократії та економічних реформ. Зокрема, згідно з рішенням сенату США, для цих цілей на 2006 рік нашій країні буде виділено 95 мільйонів доларів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Довженко-фільм» — п'ять в одному

«Довженко-фільм» — п'ять в одному

Восьмого липня з канцелярії міністра культури Оксани Білозір вийшов наказ про створення Державного господарського об'єднання «Концерн «Компанія «Довженко-фільм», яке має об'єднати в єдину структуру п’ять державних кінопідприємств — Національну кіностудію ім. О. Довженка, Національну кінематеку, Українську студію хроніко-документальних фільмів, Українську кіностудію анімаційних фільмів і Національний центр ім. О. Довженка. Затверджено склад комісії зі створення ДГО, призначено в. о. гендиректора, почато процес державної реєстрації в Мін'юсті. Але директорам студій, Спілці кінематографістів так і не пояснили: а) навіщо об'єднувати п’ять різнопланових підприємств у одне (економічна доцільність, ефективність результатів); б) що буде з майном, нерухомістю студій; в) у яких юридичних стосунках між собою, державою і замовниками послуг вони будуть; г) якою сумою грошей держава готова підтримати «Довженко-фільм», якими пільгами, преференціями; д) врешті, яка ідеологічна «підкладка» стоїть за цим «укрупненням».

Всі статті рубрики