Учора вранці в різних районах Багдада з невеликими проміжками часу пролунала серія потужних вибухів, повідомляють кореспонденти агенції «Рейтер». Загинули щонайменше 18 осіб. Трагічним за наслідками виявився вибух начиненої вибуховими матеріалами машини швидкої допомоги, яка о 8.30 ранку врізалася на повній швидкості у захисні бар'єри перед офісом Міжнародного Червоного Хреста. Загинули 15 осіб та близько 20 отримали поранення. Серед загиблих — один чужинець, національність якого ще не встановили. Від вибуху іншої начиненої вибухівкою машини поблизу поліцейського відділення загинули троє іракських поліцейських та отримали поранення десять американських військовослужбовців. Кореспонденти іспанської інформагенції ЕФА повідомили, що ракетного обстрілу також зазнали штаб-квартира сил США в Палаці конференцій, міністерство промисловості Іраку та два розкішні готелі столиці — «Аль-Мансур Мелія» і «Шератон». Але в цих випадках про жертви не повідомляють.
Учорашні терористичні акти були продовженням серії недільних замахів. Увечері один американський солдат загинув та двоє отримали поранення під час ракетного обстрілу в'язниці «Абу-Гаріб» на околиці Багдада. Але найбільш сенсаційною вважають недільну атаку о шостій годині ранку на розкішний 14-поверховий багдадський готель «Аль-Рашид», в якому мешкають американські високопосадовці. Зокрема, там перебував головний архітектор військової операції в Іраку Пол Вулфовіц, який прибув до окупованої країни з триденним візитом. По готелю було випущено від шести до восьми ракет. Загинув один американський військовослужбовець та 15 осіб отримали поранення. Вулфовіц уцілів, але тремтів, коли з'явився перед журналістами через кілька годин після обстрілу готелю. Також у неділю іракці збили ракетою поблизу міста Тікріт американський гелікоптер «Блек Хок». П'ятьом членам екіпажу вдалося врятуватися.
Республіканський сенатор Джон Маккейн, суперник Джорджа Буша на останніх президентських виборах, заявив у інтерв'ю тижневику «Ньюсвік», що розвиток ситуації в Іраку нагадує події В'єтнамської війни. Він закликав адміністрацію президента Буша правдиво викласти американцям ситуацію та попередити про всі загрози, які очікують США в Іраку. Таких пояснень вимагають і рядові американці. У неділю перед Білим домом у лавах найбільшої з часу початку операції в Іраку антивоєнної демонстрації пройшли десятки тисяч людей, які вимагали виведення американських військ з Іраку.