«Гав-гав» як обмін компліментами

«Гав-гав» як обмін компліментами

«Уряду я мільйон разів говорив — і Томенку, і Терьохіну, ораторам основним... Хлопці, почався день: ви одна команда, робіть компліменти один одному... Треба менше займатися піаром... У негативному сенсі цього слова. Бо для виконавчої влади піар несе одну небезпеку». Так Віктор Ющенко минулої суботи на з'їзді партії «Народний союз «Наша Україна» ілюстрував однопартійцям своє занепокоєння специфічним трактуванням деякими урядовцями поняття «єдина команда». Обидва згадані Президентом «оратори», до речі, на власні вуха цього не чули, позаяк були в цей час на іншому з'їзді — своєї рідної ПРП. Можливо, через те принаймні один із них — міністр економіки Сергій Терьохін — замість хвалити колег по Кабміну (чи, може, настанову Президента він зрозумів так, що компліменти треба робити Томенкові?) вкотре розродився гнівною тирадою, спрямованою у бік аграрного міністра-соціаліста Олександра Баранівського.

Нереабілітований історією

Нереабілітований історією

«...Позираючи на годинник, вирішив, що вже пора, і набрав донецький номер.
— Вітаю вас, Вікторе Федоровичу, — радісно відгукнулися на тому кінці дроту. — Обидва вироки скасовані.
— А формулювання? — стримано запитав Янукович.
— ПОВНА НЕВИННІСТЬ!
Пізніше, коли читав постанову президії обласного суду, зупинився на фразах «відсутній склад злочину», «доказів вини не проглядається», «вирок незаконний і підлягає скасуванню»... І гірко посміхнувся. Він таки довів СИСТЕМІ, що навіть їй, всесильній та всюдисущій, потрібно виправляти власні помилки».
Саме так, а не інакше, жваво описуються події 27 грудня 1978 року в одному з панегіриків під назвою «Доторкнись до долі. Віктор Янукович», випущеному перед виборами-2004 накладом 800 тисяч примірників. Ідеться про те, як передноворічного вечора тодішній керівник єнакіївського автопідприємства зателефонував до обласного суду, де розглядали дві його судимості, і почув радісну й бажану для себе звістку.
Звісно, кожен автор, навіть таких «творів», має право на вимисел. Тому й раніше читачі згаданої брошури відзначали головний її недолік — відсутність позначення жанру «фантастика». А тепер і поготів. Адже прокуратура Донецької області порушила кримінальну справу за фактом фальсифікації процесуальних документів у Апеляційному суді Донецької області. Тих самих, завдяки яким і з'явилася передвиборча версія про цілковиту невинність двічі засудженого Віктора Януковича.

Лелека — в небі, синиця — в кишені. І дуля?

Лелека — в небі, синиця — в кишені. І дуля?

Генпрокурор Святослав Піскун завершив свій кількаденний візит до Сполучених Штатів. Бравому «силовику» з вулиці Різницької вдалося зробити чимало корисних речей. Наприклад, побесідувати з американцями про договір між двома країнами про екстрадицію, обговорити можливість депортації Павла Лазаренка, який зараз чекає вироку суду, про дещо домовитися з приводу спільного американсько-українського розслідування справи екс-«губернатора» Сумщини Володимира Щербаня. Однак головний (з точки зору суспільного резонансу) пункт «програми» залишився невиконаним: Піскун, усупереч планам, не зустрівся з Миколою Мельниченком.

Скільки відміряє Тячів?

Скільки відміряє Тячів?

У райцентрi Тячiв на Закарпаттi розпочався судовий процес про побиття народних депутатів Юрія Оробця та Степана Хмари 21 листопада у селі Грушево. Як відомо, тоді вони викрили фальсифікацію, знявши на камеру у прозорих урнах пачки накиданих бюлетенів. Але банда, яка прибула на дільницю, жорстоко побила нардепів і забрала відеокамеру. Оробцю довелося робити операцію.

Всі статті рубрики